Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legjobb barátnő az ilyen?

Legjobb barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés
Én semmiért nem szoktam neki megharagudni (pedig volt már néhány eset) pl.megbeszéltük h együtt megyünk suliba és én vártam is rá egy jó ideig de elindultam és láttam h ő már ott van, és kiderült h egy másik lánnyal jött viszont velem is megbeszélte. ma nálam alszik egy barátnőm és du. visszakellene menni a suliba és ő visszaakar, és mondta h menjek énis , és persze megyek mert előtte nálam lesz és most akkor ő menjen én meg maradjak itthon aztán ha vége akkor meg jöjjön vissza hozzáám?! és erre ő megharagudott h amikor ő kérte akkor nem akartam de amikor a másik lány a kkor ige.de nem érte meg h mért megyek vele el.:(( mit tegyek? nem akarom h összevesszünk minden apróság miatt. amit ő talál ki! 12/L
2012. márc. 2. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, jól dekódoltam-e, amit írtal, de a válaszom:

Ő nem barát, hanem haver. A másik lehetőség, hogy túlspirázod a dolgot. Nem vagytok összenőve. :)

2012. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!