Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legjobb barátnő az ilyen?

Flórii. kérdése:

Legjobb barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés

Már 13 évesek vagyunk,óvodás korunk óta ismerjük egymást.Osztálytársak vagyunk,és egész nap annyit csinál velem hogy reggel köszön,mikor belép az iskolába,megvárja míg megjön a másik barátnője és akkor engem egész nap le se sajnál..aztán délután meg együtt megyünk haza,mintha mi se történt volna..és ezt egy héten olyan 3-4-szer megcsinálja...!!

Csak én reagálom túl,vagy tényleg nem igaz barát????

ésa kérdés lehet h hülyén hangzik..de ez már kb.2 hónapja megy...


2012. febr. 25. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Neki már nem te vagy a legjobb barátnője.. :/
2012. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress magadnak te is új barátokat
2012. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dobd, majd össze fog vele veszni, visszatalál hozzád.
2012. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

ugyan már, én is több nagyon nagyon jó barátnőmmel jártam egy iskolába, egy évfolyamba, volt aki osztálytársam is volt, mégse nyaltuk egész nap egymás fenekét

Sokszor volt mikor csak köszöntünk egymásnak suliban aztán mindenki ment másfele, suli után meg összeverődtünk és indultunk együtt haza.


Óvodáskorunk óta nagyon jó barátnők vagyunk a mai napig pedig már bőven 20 felett járunk.



A legjobb barátnősdi nem arról szól, hogy egymás pics.jából a feneketeket ki se húzzátok.

2012. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jav.

nem feneketeket hanem fejeteket

2012. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

velem is csinálta ezt a "legjobb barátnőm."

meg még hasolnó dolgokat...

mostmár nem vagyunk barátnők.

csak addig volt velem jóban amíg az egyik barátnőjével összeveszett.

nem érdemes foglalkozni az ilyenekkel.

2012. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.!!:) utolsó.!velem is csak akkor van jóba,akkor vagyok neki jó,ha nincs a közelben a másik barátnő..!
2012. febr. 25. 11:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad úgy gondolkodni,hogy legjobb barátnő,és akkor elvárásokat támasztani,hogy milyennek is kéne lennie.Pl. legyen sokat velem,meg ilyenek.Ő egy barátnő,egy ember,változik,meggondol,rosszkedvű,jókedvű.Ennyire nem szabad összenőni,kisajátítani egymást.Majd megunja őt is,végül is már 6 éve együtt vagytok,már elég jól ismerhetitek egymást.Ha nagyon ragaszkodunk valakihez,akkor könnyen csalódhatunk. Nem biztos hogy jól gondolom,ez az én véleményem.
2012. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..megpróbálok beszélni vele,és énis változtatni ezeken..:)
2012. febr. 25. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!