Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Két barátom közt a csínytevés...

Furfangos Frigyes kérdése:

Két barátom közt a csínytevés elfajult. Letoltam az egyiket, erre a másik, akinek a kárára történt a csínytevés, beszólt. Bepöccentem. és kértem azt, aki beszólt, hagyjon kicsit magamra. Nem tette, folyton jött utánam. Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
Legalább 2x kértem hagyjon kicsit magamra, de követett. Harmadjára szembefordultam és felajánlottam, ha nem hagy békén ököllel rendezzük a dolgot. Erre végre magamra hagyott, de később egész hazaúton provokált, hogy kevés lettem volna hozzá, meg ne bízzam el magam, erősebbekkel is elbánt már. Én nem akartam balhét, sem akkor sem most. mégis mindig provokál, beszól, és hangoztatja, nem vagyok neki ellenfél. Kb. egy súlycsoportban vagyunk, ő 10 évvel fiatalabb, dinamikusabb, én idősebb, tapasztaltabb vagyok. Sajnálnám a barátságunkat. Ti mit tennétek?
2012. febr. 26. 00:56
 1/7 anonim válasza:
Nem foglalkoznék vele,de ha szükséges lenne védeném magamat.Amúgy most én is bevernék leginkább egy hasonló személynek. ;)
2012. febr. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de lefújnám paprika sprayvel és tökön rúgnám. Fú de undorítónak tartom, mikor valakit értelmesen megkérsz, hogy hagyjon békén, de csak azért is az arcodba mászik, meg provokál.
2012. febr. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jól van, megnyugodtam. Mindig azon sírok, hogy nincs rendes baráti kapcsolatom. Mindig azt hittem másoknak van. Hát nem feltétlenül...

Milyen barátság ez, ahol idegesítitek egymást és már-már verekednétek is? Max. valami haverság inkább...

2012. febr. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkora a szája, hogy kikkel bánt már el akkor meg miért nem teszi? Mert valójában egy gyáva szájkaratés.

Aki ekkora ász az helyből lerendezi a dolgokat nem csak egyszer, mindig, és nem a száját jártatja pláne igazságtalanul.

Legközelebb szólj vissza neki, hogy sok a duma, valami újat mondjon vagy hallgasson.

Másrészt egy barát nem csinál ilyet. Talán egyszer eldurran az agya de utána békén hagyja a barátját talán még bocsánatot is kér. Örülhet, hogy a védelmére keltél erre ez a hála? Ezt nem ártana tudatosítani benne.

Kerüld ki és kész. Egyébként az a 10 év különbség elég nagy egy barátsághoz ha az egyik fél kissé éretlen és gyerekes és nem tudnak a felek lépést tartani egymással.

2012. febr. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
fejeld meg mint az állat és utána mond neki ,hogy na ez kelett hülyegyerek
2012. febr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nagy a szája,akkor amikor mondtad neki hogy megvered megijedt és békén hagyott,amikor megint beléd kötött azt hitte nem mered megütni,provokált mert ha megütöd ő mondhatja azt hogy te csak úgy odamentél és megütüted,bár nem szeretem az erőszakot megmutatnám neki hogy megmerem ütni.főleg ha így provokál
2012. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
46%
én be is húznék neki vagy meg lökném és beszólogatnék pl.hagyámá te kis izé
2013. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!