Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy láttál/ol...

Előfordult már, hogy láttál/olvastál valamiről, és jobban utána jártál a témának?

Figyelt kérdés
Szóval láttál egy filmet,vagy könyvben olvastál valamiről,esetleg ezen az oldalon,és felkeltette az érdeklődésedet. Ha volt ilyen,akkor mi volt az?
2012. febr. 22. 05:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég sűrűn van ilyen, legutóbb pl. az ún. "cold reading"-nek olvastam utána.
2012. febr. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordul velem. És minden ember jól teszi, ha így cselekszik.
2012. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szinte minden alkalommal. Ha történelmi regényt olvasok, mindig utánanézek a tényeknek is.
2012. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pl most a cold readingnek utánaolvastam :D

egyébként is szokott ilyen lenni, ha érdekel a téma, pl ha a pszichológia könyveimben vmit nem ismerek, nem értek annak mindig utánajárok, de sok más dolognak is, ha úgy alakul.

Viszont van egy másik véglet is, mikor valami túl részletesen van leírva pedig nagyon nem érdekel pl: Parfüm vagy Kóma terjedelmes leírásai engem sosem kötöttek le.

2012. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!