Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy gyermek intézményben...

Ha egy gyermek intézményben valaki lop, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Törvények, jogszabályok, mik vannak erre az esetre. A bölcsődébe többször előfordult már lopás, mindig más gyerekétől, de újonnan egy szülő táskájába nyúltak bele, onnan értéket tulajdonítottak el, ami aztán meglett.De mit lehet tenni?

Akikről szó van.: származása.: ci**ny, hazudnak, még ők vannak felháborodva ha számon van tőlük kérve bármi., a gyerek pedig aki a bölcsődébe jár, védelembe vett.Ezért is lenne fontos hogy valamit találni ellenük, hogy ki lehessen tenni az intézményből!



2012. febr. 22. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Két kérdés merült fel bennem.Miért írtad le olyan furcsán azt hogy CIGÁNY?Nem szabad leírni vagy miért?A saját országodban vagy nemde?

A másik meg hogy egy cigány mióta viszi bölcsödébe a szutykát?

A bölcsöde a dolgozó apukák és anyukák miatt létrejött intézmény,mégcsak nem is a korai szocializáció miatt létjogosultsága.

A cigányok ellen meg közösségileg lehetne tenni,meg jól kell majd szavazni a következő választáson is.

Amúgy kamerázzátok be a bölcsit,pár tízezerből fel lehet egy két kamerát tetetni.

De sajnos nemcsak a ti bölcsitekben van probléma a cigányokkal,hanem MINDENHOL.

2012. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha van bizonyítékod, feljelentést lehet tenni. Ha meg nincs, akkor ne károgj.
2012. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondom, hogy az intézményben lévő gyermekek sorsa mindig is nehéz.

Azt sosem megoldás, hogy a saját magunk részéről könnyítjük meg a dolgot. Ahol hiány van ott a lopás előfordulhat.

Én azt mondom, hogy erőteljes erkölcsi neveléssel, talán csökkenthető az esetek száma. Másrészt értelmet kell adni a minden napjaiknak, hogy jobb és jobb embereké válhassanak.


Sajnálom, hogy konkrét megoldást nem adhatok, de ahhoz az egész rendszert kellene megváltoztni.

2012. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"ahol hiány van ott a lopás előfordulhat".az az ember aki ezt írta még távolról sem látott cigányt.Én a munkám miatt sokat foglalkozom velük és bátran állíthatom hogy mind egyformák.Mondd már meg te kommentelő ahol A8-as Audival jön a segélyért,vagy 4 kg-os arany nyaklánc lóg a nyakában,ott szerintem milyen hiány van,MI???Vagy ők nem lopnak,hanem bérből és fizetésből élnek?Ne legyél már nevetséges...
2012. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

azért írtam így, mert ki se lehet mondani hogy cigány helyette azt kell mondani hogy roma.

A camera jó ötlet csak személyi jogokat sért.

Azért járhat bölcsődébe mert védelembe vett és kötelező járni, számára minden ingyen van, ebédért sem kell fizetni, semmit sem hoz, csoportpénzt se, mert neki minden jár., de ez kamu, mert ha folyik az orra kell zsebkendő, ha érkezik kell szalvéta, ha wc-re megy kell a wc papír, mindez megvan, más szülők pénzéből.


Lopás miatt ezekért nem lehet kitenni,mert védelemben van.Ezért nem is találok rá semmilyen jogszabályt.


Látni nem látjuk mit visz, a szülőktől halljuk, ez tűnt el meg amaz. És erre írtam a háborodásukat hogy nem tud értelmesen beszélni, csak üvöltve ha meg van kérdezve netán hazavitték véletlenül? ők nem lopnak! meg látta maga hogy mi vittük el?


Nagyon primitív, buta emberek.

És mindegy hogy neveled intézményben, mert őket az élet neveli, hogy nem kell érte megdolgozni, ha el lehet ingyen lopni.

2012. febr. 22. 18:16
 6/8 A kérdező kommentje:
*étkezik, elírtam
2012. febr. 22. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagy tévedés hogy nem lehet kimondani hogy cigány.Ki lehet és ki is kell mondani.Csak a balliberális magyargyűlölő média próbálja ezt sugallni az embereknek hogy ne merjék kimondani.A cigány minket magyarokat párásztnák hív,a zsidók meg gojoknak.Nekik szabadna így?

A cigány kifejezés amúgy nem degradáló.Ez a nevük.Nekik az lenne sértő ha lemagyaroznád őket.A kamera nem sérti a személyiségi jogokat azt hiszem ha ki van írva hogy van kamera.Az üzletek 90 %-ában van kamera!A tolvajok ellen ez az egyetlen mód,vagy ha a szülők kiiratják a gyereket és bezárják az intézményt.Gondolom egy szutyok miatt nem fognak egy egész személyzetet fizetni.De még mindig nem értem miért jár egy cigány bölcsödébe?Hiszen otthon vannak száz számra,dolgozni senki nem dolgozik,akkor minek a bölcsöde????

A lepontozóknak meg üzenem hogy meg lehet szólalni itt és érvelni,nem pedig gyáván elbújva lepontozgatni.

2012. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én biztos nem pontoztalak le. védelemben van, igen nem dolgozik egyik se, de hátrányos helyzetű és sajnálni kell őket, meg felzárkóztatni a kisebbséget....


nagyon nem szeretem őket!

2012. febr. 23. 00:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!