Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden osztályban vannak...

Minden osztályban vannak ilyen klikkek? Te melyik klikkben kaptál helyet?

Figyelt kérdés
A mi osztályunk sok sok klikkbe osztható. Vannak a menő lányok , menő fiúk , és így tovább. Nálatok hogy van ez ? Te melyik klikkben vagy? Én a legjobb barátnőmmel és még egy két lánnyal és egy fiúval vagyok együtt szinte mindíg.
2012. febr. 19. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

barátnőm,én meg néhány csaj.de ez a néhány csaj csak azért van velünk,mert a többi lány "nyomi".

a fiúk közül szerintem senki se menő,csak az osztályba nagy a szájuk.a fiúk utálják a lányokat, a lányok utálják a fiúkat,pont mint az oviban,csak mi nyolcadikosok vagyunk.EGY SZÁNALOM AZ OSZTÁLYOM...

2012. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk nem így van. A fiúk bírják a lányokat nekem spec. 4 fiú haverom van az osztályból.
2012. febr. 19. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk már szerencsére nincsenek ilyen klikkek

Én meg egy barátnőm vagyunk azok akik egész nap hülyülnek és csinálják a baromságokat/csínyeket..azért normális keretek között..de mindenkivel jóba vagyunk és így nem különcködünk.. van pár lány aki nagyon csendes és egész nap csak állnak és meg se szólalnak (halál komolyan,nem túlzok)

Van 1 lány aki csecskivágós polókban jár,mindig és viháncól-nyavajog..középpontban akar lenni mindig.

Van aki mindig oltogat mindenkit és mindenbe bele kell szólnia.

Van 2 lány aki állandóan röhög és elég butuskák (nem bántásból, de elég sok tantárgyból állnak bukásra és olyanokba szólnak bele amiről semmit se tudnak és mindig leégetik magukat)

Na hát sorolhatnám. Vagyunk 19-en..klikkek nincsenek,de így mindenkiről megvan,hogy milyenek ilyen kis jellemzések:D

Divatdiktátorok is vannak:DDDxd ők viccesek.

De amúgy mindenki van mindenkivel-ki-mikor-kit ér:)

9.-esek vagyunk

2012. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk általánosban voltak a kirekesztettek, ők kábé négyen, fiú is, lány is, a többi mind menő volt, de nekik 4-üknek szörnyű volt, a lányokat állandóan oltogatták, a fiúkat meg verték. Most gimiben nincs semmi, minden szuper. Persze vannak a menőbbek, de ők is normálisak, egyszerűen csak menőbbek, valakinek a vérében van a népszerűség, és az nem baj.
2012. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mindig a lúzerek között voltam gimiben,mert velük volt közös témám,a többieket egyszerűen unalmasnak találtam.Mindig 4-en voltunk,+ a másik évfolyamban a másik 4 kiközösített csaj,+ 12-ben 2 lány,akiket szintén utált az osztálya.Az én osztályom szerencsére nem volt vészes,befogadó volt,így hagytak minket nyugodtan lúzerkedni:)Viszont a többi barátnőm helyében nem lettem volna.Amúgy nálunk is volt sok kis klikk az osztályban,de mindegyik távol állt tőlem.Ott voltak a menők,őket azért untam,mert a pasizáson kívül másról nem lehetett velük beszélni,utána ott voltak a kevésbé menők,őket is untam,ott voltak azok,akiket nem érdekelt semmi,ilyen rockerek,meg volt 1-2 magának való ember.

Vissza mennék gimibe,hiányzik:))

2012. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!