Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen felszerelés szükséges...

Milyen felszerelés szükséges 9. osztályban?

Figyelt kérdés
Nyilván más kell.mint általános iskolában.A torna felszerelést,tankönyveket az iskolában kell megvásárolni.Viszont az egyéb felszerelésről nem kaptunk listát.
2011. aug. 2. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Közép iskolákban már kötelezik a spirál füzetet legtöbb helyen, kilencedikbe rajz meg ilyesmi nem szokott lenni tehát rajz felszerelést nem kell venni. Mi úgy csináltuk, hogy megvettük a füzeteket, táskát, tolltartót, íróeszközöket, és ahogy valamit mondtak az beszereztük.
2011. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,humán osztály.Lesz rajz és ének óra is.
2011. aug. 2. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem füzetet nemnagyon érdemes még venni,max ilyen leckefüzet meg rajz füzet,ének füzet,mert elég sok középsuliba mások az elvárások és a tanárok is válogatják,hogy spirál nemspirál stb... de ezt úgyis első találkozásnál megfogják mondani h milyen kell és aznap még megis veheted..

Tolltartó,radir,rotling,ceruza ezek mind rajtad múlnak... szerintem nem kell sokkal másabb ,mint általánosba.. de pl a tornafelszerelés is mindenhol más,van ahol tök mindegy van ahol még a zokni színét is megmondják meg nállunk pl van sulipoló amit év elején kelett megvenni.. ígz nemtudok sokat segíteni neked ebben,mert szerintem ezeket iskola válogatja :DD


Nálunk például minden tanárnak mindegy hogy milyen a füzeted csak legyen..de van ahol a méret,szín,vonalazás is számít :)

2011. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Talán legjobb lesz ha utána érdeklődök az iskolánál.A lányom kollégista lesz így jó lenne ,ha előre meg lenne minden.
2011. aug. 2. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Spirálfüzetek. Azzal nem lehet melélőni. Pl. van olyan matektanár, aki kéri a spirált, mert sokat írnak, viszont olyan tanár nincs, aki azt mondja, hogy nem lehet olyanod. Amúgy a legtöbben lesz.arják, ki mire ír.
2011. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Van még 1 hónap ember >.>
2011. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól hogy kollégista lesz nem kell beszerezni, mert iskolák közelébe van papírbolt vagy valami ahol be tudja szerezni a dolgokat amire szükség van, csak egy kis pénzt kell neki adni,esetleg a füzeteket meg íróeszközöket kell megvenni. Szeptember 1 amúgy is csütörtök első nap nem csinálnak semmit, péntekre meg nem kérnek különleges dolgot esetleg egy füzetet és addigra megmondják neki hogy mire lesz szüksége és azokat szombaton meg lehet venni... Minden tanárt úgysem tudsz megkérdezni hogy mire lesz ilyenkor csak a titkárnők meg ilyesmik vannak bent a suliba azok meg nem tudják hogy egy szaktanárnak mire van szüksége, szerintem nem kell érdeklődni érte mert hülyeség.
2011. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
a füzet mind1, mert ugyis csak jegyzetelni kell, a tanárt nem érdekli hogy sima vagy vonalas. legyen tényleg spirál. tollat használj, és legyen min. 2. a torna felszerelésben legyen meg a fehér zokni, mert néhány tanár (mint a miénk) allergiás ha a normál zoknidat használod. hát alap, hogy órarend, amúgy más nagyon nem kell
2011. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!