Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan csinálnátok? Tippek?

Hogyan csinálnátok? Tippek?

Figyelt kérdés

Azt tervezem, hogy nyáron elmegyek 1 hétre valahová (nagy valószínűséggel a Balatonra), de jelenleg csak kb 10 000 Ft-om van, még középsulis vagyok(de már 18), szüleimtől nem tudok kérni(nem állunk rosszul, csak eszméletlen sokat törlesztenek, én nem szólhatok bele, hogyan kezeljék a pénzüket, de én másképp csinálnám)

A megyében ahol lakom nem sok a munkalehetőség (értsd. az ország megyéihez képest IS, ez a megye munkalehetőségek szempontjából valahol alul helyezkedik el). A lényeg, hogy maximum július végéig szerezni akarok minimum 50ezer Ft-ot. Ti hogyan vágnátok bele? Diákmunka? Bármilyen tipp jöhet (fiú vagyok).


2012. febr. 15. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ebben semmilyen varázsige nem fog segíteni. Munka. Ez az egyetlen. (ami ugye nincs manapság) Ha esetleg még sulis vagy, és most lesz a ballagásod, akkor kérhetsz ballagásra a rokonoktól pénzt. De az sem biztos, hogy elég egy ilyen kiruccanásra.
2012. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézzed minden nap az apróhirdetéseket, kérdezz körbe ismerősöknél, hogy nem-e tudnak valami suli mellett végezhető egyszerű munkát némi mellékesért (tavasszal kertimunka, bevásárlás, lomtalanításban segítség, pakolás bármi)
2012. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!