Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy ne szivass...

Edward Cullen ® kérdése:

Hogy érjem el, hogy ne szivasson a tanárom?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok. Az egyik tanárom folyamatosan szivat. Poénkodik. Próbál megalázni a többiek előtt. Köznevetség tárgyává tenni. Sajnos vannak akik ezen jól szórakoznak. Én mindig komolyan és tisztelet tudóan beszélek vele ,persze akkor is parodizál és a pofámba röhög. 30 év körüli , örökmozgó, mindig jókedvű, viszonylag alacsony emberről van szó. Szeret szurkálódni, oltogatni. Engem főleg. Úgy vélem azért van mert ,azt hiszi ,hogy mentálisan és fizikailag is erősebb nálam. Mit tudnék csinálni ,hogy leszálljon rólam...
2012. febr. 14. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen is vannak ZSENIÁLIS tanárok. Viszont úgy sejtem nem az én szóválasztásom a fő kérdés itt...
2012. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Most látom csak a felhasználó neved EDWARD CULLEN? Fiú vagy és Twillight rajongó? Ráadásul egyetemista fejjel? Már bocs de ne csodálkozz, ha szétszivatnak.
2014. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Most látom csak a felhasználó neved EDWARD CULLEN? Fiú vagy és Twillight rajongó? Ráadásul egyetemista fejjel? Már bocs de ne csodálkozz, ha szétszivatnak.


Utolsó. Honnan tudod ,hogy fiú vagyok? Nem írtam. Egyébként stimmel. Twilight rajongó? xDXD Ezt meg az ujjadból szoptad ki? Szerinted a saját nevem fogom ezen az ótvar oldalon megadni , ahol ilyen értelmi szintű emberek vannak fent mint te? Magasról teszek én a twilight-ra. - Meg az ilyen tipikus magyar primitív szakbarbárokra mint te akik mindenféle tárgyilagos konkrét információ alapján általánosítotok. Twilight rajongó, ezen jót röhögtem. Most meg keresd a helyesírási hibákat troll... plebs...

2014. máj. 28. 18:19
 14/14 anonim válasza:

jaj kérdező miért vagy ilyen kis hepciás? :D valószínűleg onnan gondolta, hogy twilight rajongó vagy, hogy a felhasználó neved Edward Cullen. ha nekem az lenne a felhaszni nevem, hogy Natalia Oreiro, bárki joggal feltételezhetni, hogy Vad angyal rajongó vagyok (egyébként gyerekkoromban az voltam).

amúgy nem gáz, ha valaki twilight rajongó, nekem egy barátnőm nagyon szereti, pedig már 24 éves. még a könyveket is kiolvasta, a filmet is többször látta, de egyébként tök normális csaj. egyszer velem is megnézette, bár nekem őszintén szólva nem tetszett, kicsit uncsi volt. :P

2014. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!