Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy ne szivass...

Edward Cullen ® kérdése:

Hogy érjem el, hogy ne szivasson a tanárom?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok. Az egyik tanárom folyamatosan szivat. Poénkodik. Próbál megalázni a többiek előtt. Köznevetség tárgyává tenni. Sajnos vannak akik ezen jól szórakoznak. Én mindig komolyan és tisztelet tudóan beszélek vele ,persze akkor is parodizál és a pofámba röhög. 30 év körüli , örökmozgó, mindig jókedvű, viszonylag alacsony emberről van szó. Szeret szurkálódni, oltogatni. Engem főleg. Úgy vélem azért van mert ,azt hiszi ,hogy mentálisan és fizikailag is erősebb nálam. Mit tudnék csinálni ,hogy leszálljon rólam...
2012. febr. 14. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyetemen? Hát az már elég gáz.
2012. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Hallgatói Önkormányzat - feljelentés


vagy szemtől szembe: 'gondolom a tanár úrat sem azért fizetik, hogy velem szórakozzon'

2012. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jah igen. Gondoltam rá ,h beszélek vele. Lehet ,h le is állna, csak attól parázok ,h akk némán fog szivatni. Megbuktat pl. Rosszabb jegyet ad. Vhogy biztos megbosszulná ,h nem szívathat. :S Mind 1. Úgy látszik tűrnöm kell...
2012. febr. 14. 18:26
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Én gimibe rúgtam rá az infótanáromra, nem tetszett neki a nemzeti identitásom, és állandóan b*szogatott, egy fél év alatt 17 egyesem volt órai munkából. Pont március 15. ünnepség volt, és mondta, hogy sz*pjam le Petőfit..és akkor csatt:D Feljelentett, de őt rúgták ki, én meg infóból év végén ötös lettem.:)
2012. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Semmit. max igyekezd elviselni. vagy ne törődj vele.

Ha a többiekkel nevetnél ha te vagy a poén tárgya abbahagyná, vagy megkedvelne.


Nekem volt ilyen tanárom egy idő után, jóba lettünk. Bevallotta azért szekált hogy megtudja a véleményem dolgokról,túlnyomórészt történelmi és ideológiai témákról...Ő valóban poénkodni akart. Szekált ha hülye voltam, és elismerte ha nem... motivált... és csak keveseket tüntetett ki a figyelmével.


De belőlünk a maximumot hozta ki.


nem minden rossz ami rossznak tűnik. az elején volt hogy a könnyeimmel küzdöttem az előadásain. de felvettem a kesztyűt. Naprakész, vitapartner lettem...

2012. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell azt csinálni, ahogy az utolsó! DE előtte beszéld meg vele négyszemközt. Hátha..
2012. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2 éve "végeztem a tanulással" bár ennek sosincs vége (húgysejtem) és ez a tanár még most van hogy felhív hogy van e kedvem átnézni a kutatási anyagait? Vagy érdek e egy kis kutatómunka....
2012. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha látja hogy félődsz tisztelni fog.

De az tuti ha négyszemközt beszélsz vele. Azt rozsnéven veszi. Ez Egyetem..a tanárok túlnyomórésze zseni.

Szóval ha beszélsz vele azzal rontod a helyzetet.

2012. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az egyetemen a tanárok többsége zseni? :D Ezen jót röhögtem.
2012. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a zseni ez tényleg jó. :D Mondjuk az igaz, hogy minőségileg az egyetemen sokkal különb emberekkel találkoztam, mint középiskolában. De ettől még nem sok zseni van ott sem.
2012. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!