Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül aki így...

Van még rajtam kívül aki így köti meg a cipőfűzőjét?

Figyelt kérdés

Legtöbben úgy csinálják hogy keresztbe kötik a 2 felét majd az egyik felével fél masnit csinálnak, a másik felével az körbetekerik és alul átbujtatják.


Én keresztbe kötöm és egyszerűen két masnit formázok és azt összekötöm hasonlóképpen ahogy az elején amikor még masni se volt. Senkit se láttam volna hogy így csinálja de nekem kiskoromban mutatták hogy így egyszerűbb és azóta se szoktam le róla. Ezt is ugyan úgy ki lehet oldani.


2012. febr. 14. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
pihent vagy... XD
2012. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nEM IGAZÁN ÉRTETTEM, DE ÉN IS MÁSHoGY KÖTÖM, MINT AHOGY MÁS CSINÁLJA: (HOPP, bocsi a caps lockért). Szóval én keresztbe kötöm, majd mindkét szállal hurkot csinálok és azokat összekötöm. Nem tudom, honnan jött, hogy így csináljam, mert szüleim elmondása szerint nem így tanítottak, hanem a hagyományos módon.
2012. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pon ugyanígy kötöm meg én is ahogy írtad :D, de az én környezetemben sincs más aki így csinálná. Nekem azért alakult így, mert gyerekkoromban képtelen voltam megtanulni a "rendes" módszert. Mondanom sem kell, hogy a mai napig előfordul, hogy tágra nyitott szemekkel nézik, hogy mit csinálok, vagy kiröhögnek, hogy így ember nem köt cipőt :).


Azóta néhány éve (kb. 23 évesen) megtanultam, hogy hogy is csinálják ez az emberek, de már nem tudtam átszokni rá.


A lényeg: nem vagy egyedül :)

2012. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is így kötöm meg
2012. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Korábban is a "klasszikus" módszert alkalmaztam, de aztán találtam egy még egyszerűbb megoldást: belebújós cipő. Most már csak ilyenem van. :)
2012. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2es: ugyan úgy csinálom mint te.


Tudom a hagyományos módszert is de így szoktam meg.

2012. febr. 15. 07:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így kötöm meg a cipőfűzőmet :D

A lányomnak a férjem megtanította a "hagyományosat", én pedig ezt a fajtát.

2012. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!