Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Hajógyárira miért csak...

A Hajógyárira miért csak olyan csajok járnak akik pénzre hajtanak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 00:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha nem jársz oda, akkor honnan tudod, hogy ott CSAK olyan lányok vannak, akik a pénzre hajtanak?
2012. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tudom milyen emberek járnak oda!Mi az hogy miért szidom a narkósokat?Rasszista és kirekesztő?Ba.szódj meg a jogaiddal eggyütt,a melegek azok mások,legtöbben nem tehetnek róla hogy azok,de ti meg legtöbben önszántatokból kezdtek el drogozni,és ártatlan embereket raboltok-öltök meg,és a mi adónkból istápolnak titeket.Gondolkodj mielött ideírsz.Menj inkább Stohl barátod után a sittre!
2012. febr. 10. 15:23
 13/17 anonim ***** válasza:

Na, te is olyan vagy, mint azok az munkásemberek, akik osztják az észt, hogy na, a vezérigazgatók is csak a töküket vakarják munka közben, milyen könnyű dolguk van...


Hírből én is nagyon sok mindent "tudok"..

2012. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Biztos úrihölgyek járnak arra a helyre.Ezt nem hírből tudom.
2012. febr. 10. 20:52
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem vannak osztálytársnőim, akik normálisak és tényleg szórakozni mennek ezekre a helyekre, nem drogozni, piálni pasikat csábítani.

Persze tény és való, hogy a többség az említett réteg, na, de azért ne felejtsük el a kisebbséget sem, vannak még normális emberek, akik csak kikapcsolódni szeretnének, kulturáltan.

2012. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kösz a normális választ.Az sem mindegy hogy melyik helyre mennek.
2012. febr. 11. 12:32
 17/17 A kérdező kommentje:
Amúgy 6-os,te tényleg ribanc vagy.Máshol nem néznek meg az emberek csak ott,,te jó nő"
2012. febr. 19. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!