Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, akiknek a gyerekük a...

Szülők, akiknek a gyerekük a hajógyárira járnak bulizni! Tisztában vagytok azzal hogy mi megy ott?

Figyelt kérdés

Természetesen azokhoz szól a kérdésem, akiknek oda jár a lányuk bulizni. Tudjátok, hogy ott majdnem mindenki drogos? Hogy ott a wc-ben mik történnek? 13-16 éves kislányok sorban elégítik ki a pasikat! És teljesen normálisnak látszó lányok ezek..

Szerintem szomorú, hogy a szülők elengedik ide bulizni a gyereküket...


2012. jan. 1. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem egy ilyen szülő vagyok de el tudom képzelni.23 éves vagyok ráadásul kocsmában dolgoztam és láttam már sok olyan dolgot amit szerintem az ember el sem képzelne az imádott kislányáról,kisfiáról.

Én kislányom 6 hónapos de már most félek,hogy hogy lesz szívem majd elengedni itthonról ha ennyi idős lesz.

Egyébként mi jártunk sok felé bulizni,szórakoztunk ezerrel de mindig tudtuk hol a határ.

Neveltetéstől is függ és az ember intelligenciájától is miket csinál.

2012. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem van egy ismerősöm, aki egy rendes, jól nevelt lány. Nagyon jó a családi háttere is. Amint elkezdett a hajógyárira járni, elr*bancosodott. Ő is olyan, hogy várja a wc-ben a fiúkat, akiket kielégíthet... Néha szippant egy kis port, utána folytatja.
2012. jan. 1. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Most le fognak pontozni a tinik,és azok a szülők akik mindent megengednek,mert azt hiszik az a jó,tapasztalatból mondom.egy 13-16 éves gyereknek nincs helye buliban(itt nem a barátnős szülinapi,vagy a szülők felügyelete alatt tartandó,pia nélküli házibulira,osztálybulira gondolok)ha nem a komoly szórakozóhelyekre,kocsmákra discora.Attól hogy tini még nem kell piálnia,cigiznie,drogoznia,szexelni,pasiznia mindenképpen,másban is "kiélheti" tinikorát.A bulik ideje amúgy is az érettségi után következik,amikor már fiatal felnőttek.Attól egy gyerek sem lesz lelki sérült mert nem bulizhat 14 évesen kocsmában.A fiataloknak szükségük van figyelemre,korlátokra,büntetésre,dicséretre,házimunka végzésre az önállósodás miatt is,tanulásra,szórakozásra,barátnőzésre.Mindent csak módjával,a szülőnek tudnia kel a gyerek mennyire megbízható,felelősségteljes,érett a személyisége.A tinik úgyis lázadnak tinikorban,mert próbálják nyitogatni a szárnyaikat,de el kell fogadniuk azt is,hogy a szülők okosabbak,tapasztaltabbak és jót akarnak.17-18 éves kora előtt nem fogom a lányom elengedni komolyabb szórakozóhelyre,kocsmába,és lehet 1 hétig duzzog majd hogy bezzeg az osztálytársai isznak minden hétvégén és már több pasijuk volt,de majd rájön,és hálás lesz,hogy vigyáztam rá,és szigorú voltam bizonyos dolgokban,helyzetekben.

Kedves kérdező:sajnos sok szülő,vagy nem ér rá,annyit dolgozik,vagy nem akar ráérni,vagy azt hiszi ha mindent megenged úgy lesz a gyereknek a legjobb,de azért sokan vannak akik nem engedik el a gyereküket ilyen helyekre

2012. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18 éves lányom jár oda bulizni. Mégse tilthatom meg neki 18 évesen.
2012. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
35%
Köszi a kérdést!Utolsó,tagadd ki a lányod!Nem vagyok szülő de tudom mi megy ott,mindenki drogozik és majdnem minden csaj kur.va.Emelet megy a rongyrázás,csak a felszín számít ott.És a legtöbb fiatal,nem csak a csajok ott kezd el drogozni.
2012. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja és állítólag a piába is raknak drogot.
2012. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok. nme járok iylen bulikba. Az első komoyl házibauliba, ahol piáltunk, meg iylenek is 16/17 évesen mentem, már nem emlékszem. Valahogy mégse volt silány gyerekkorom.
2012. febr. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!