Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hülyül meg mindenki ha...

Miért hülyül meg mindenki ha leesik 30 centi hó?

Figyelt kérdés
Amerikába leesik 1-2 méter hó , úgy megy minden mintha misem történt volna. Itt 30 centinél már rendkívüli állapotot kell jelenteni meg minden hülyeséget

2012. febr. 4. 16:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak azok hülyülnek meg, akik a hó miatt nem tudnak autókázni...


Azon emberek meghülyülését, akik halaszthatatlan vizsgára mennek vagy akiknek a munkaadójuk nem nézi el a hóakadályok miatti késését, na azok meghülyülését persze meg lehet érteni.


Roppant idegtépő továbbá, hogy ilyenkor az átlagosnál is kiszámíthatatlanabb a vasúti közlekedés. (Ha már a vonaton ül az ember, az rendben, na de ha a váróterem nélküli megállóban kell órákat fagyoskodni, na az kegyetlen.) De aki régóta ingázik, az tudja, hogy a tél és a gyönyörű havas napok ezzel járnak.


Ez van. Tél. Nekem tetszik. Most izomlázam kezd lenni, mert reggel óta lapátolok és söprögetek. De mégis olyan jó az a nagy fehér massza odakint. Ápol és eltakar, ilyenkor nincs kosz, por, szemét és mocsok, még a nagyobb városok forgalmas utcái is széppé változnak néhány órára vagy ha nem kezd el olvadni, akkor akár napokra is.

Kevesebb autó mászkál, szerencsére kénytelenek otthon maradni, és amelyek közlekednek, azok is csendesebbek a havon.


Akár így maradhatna! :-)

2012. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Na látod, ezt én sem értem! Mintha legalábbis jégkorszak köszöntött volna ránk, úgy hisztizik meg készül mindenki. Tegnap suliban mondta vki, hogy állítólag a boltokban már üres minden, mindent kirámoltak. Teljesen ledöbbentem, hogy ugyan miről maradtam le, mert én csak némi havazásról és fagyról tudok, nem világvége közeledik. Ez is a médiának köszönhető. 30 évvel ezelőtt is volt hó, fagy és a kutyát nem érdekelte, reggel ellapátolták és mentek dolgozni az emberek, nem csináltak cirkuszt. Most meg mi van? Már hószüneten gondolkodnak, meg honvédség is készen áll stb. Nem tudom mi lenne velünk magyarokkal, ha lenne egy olyanunk mint a fukushimai erőmű, vagy egy thaiföldi árvíz.
2012. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jajj ne fesd az ördögöt a falra és a GYIK-re se, mert még megjelenik! Mondjuk egy földből előtörő vulkán formájában Budapest alatt...! Bár attól elolvadna a hó, s nem lenne hideg sem egy ideig. :D
2012. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

tegnap 21:14


Tippelhetek? Te Pestről a panelból írsz?

2012. febr. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A gond tényleg azzal van hogy tudjuk jól hogy nem igen takarítják az utakat, főleg vidéken.

Itt nálunk egész nap nem járt a hókotró, csak este 9-kór ment végig a falun.

Itt anyira nem esett nagy hó, nem is volt gond.

Tudtuk is hogy nem lesz hó, hisz közép magyar országon élek.

Rokonom borsodi falucskában él, és már tegnap délután mondta, hogy a falu ki van halva, mert már 50cm a hó, és nem takarítják az utakat.


Az meg hogy írta itt valaki az egyik válaszolónak hogy ő is megfoghatja a lapátot...maga elött el lapától az ember, még tán a szomszéd elött is.Na de könyörgöm, hólapáttal a kezünkbe menjünk el a boltig mert látjuk hogy az utca végén nincs ellapátólva?

2012. febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

14-es!

De lottóz, mert sz@rul tippelsz :) Pécs mellett lakom egy faluban, családi házban és igen, járok ki havat lapátolni.

2012. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
*Ne
2012. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy miért olyan nagy baj, ha 1-2 napig nem megy valaki boltba? Miért pont a legnagyobb havazáskor kell nagybevásárlást tartaniuk az embereknek.

Egyszer nem lehet kibírni, hogy kicsit szikkadt már a kenyér, vagy helyette esznek valami mást? Ennyi embernek nincs otthon ki kajatartaléka, hogy éhenhalás fenyegeti, ha pár napig nem tud boltba menni????

2012. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18-as! Teljesen igazad van. Az én apukám is mondta, hogy reggel ilyen hidegben nem fog boltba menni, mi meg tesómmal csak annyit mondtunk rá, hogy oké, van még tegnapi kenyér, szalámi. Nem fogunk 1 nap alatt éhen halni. Azt sem értem, hogy miért kellett az egész üzletet széjjel vásárolni és hetekre előre bespájzolni? Világvége lesz? Most oké pár napig nem vonatozunk, adott esetben a buszok sem járnak a legjobban, de volt már részünk ilyen időhöz, nem értem ez a mostani mitől különb a 20 évvel ezelőttihez képest. Nem tudom mi lenne, ha néhány magyart kiraknának Norvégiában tél közepén. Ott aztán tényleg van hó és fagy mégsem hallani olyat, hogy a norvég katonaság készen áll, mert leesik 30 centi hó.
2012. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
29%

" Azt sem értem, hogy miért kellett az egész üzletet széjjel vásárolni és hetekre előre bespájzolni? V"


Most erre azt tudom mondani, hogy mi közötök hozzá? Azért mert apád nem ment a boltba, nem kell mindenkinek úgy cselekednie, ahogy ő. Nektek nem abszolút mindegy, hogy ki, hogyan vásárol? Ennyire nincs már mibe belekötni? A politika rovatban is volt hasonló kérdés, ott már gazdasági összeesküvést is szőttek a történetbe. Röhej.


Visszakérdezek: Miért kell hülye kérdésekkel tele spamolni a gyakorikérdéseket, ha a hóesés miatt néhányan úgy döntöttek, hogy két napra előre megveszik az ételt mert nincs kedvük a - 15 fokban szakadó hóesésben ezzel bajlódniuk?


"Norvégiában tél közepén. Ott aztán tényleg van hó és fagy mégsem hallani olyat, hogy a norvég katonaság készen áll, mert leesik 30 centi hó"


Kenyában is marha meleg tud lenni a nyári időszakban és még sincsenek tele a kenyai tévék azzal, hogy hőriadó van és nincs kint az utcán minden második sarkon vízellátó autó. Akkor ti miért siránkoztatok a nyáron?


Szerintem az lenne a legjobb, ha mindenki a saját dolgával törődne és ha nem tetszik a tévéműsor, akkor nem kell nézni. Hihetetlen.

2012. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!