Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság javulóban van a...

Manapság javulóban van a homoszexuális fiatalok megítélése az iskolákban?

Figyelt kérdés

Elsősorban iskolások, középiskolások tapasztalataira lennék kíváncsi.


Az érdekelne, hogy még mindig gúnyolódásnak, elutasításnak stb vannak-e kitéve a felvállaltan vagy vélhetően homoszexuális tanulók, mint anno az én időmben?

Illetve ha szóba kerül ilyen téma, mik a reakciók?


Avagy ez változott, és a diákok egyre inkább elfogadják az ilyen társaikat?


Mik a tapasztalatok?


2012. febr. 1. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 1-2 évben inkább rosszabb lett.
2012. febr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk vallásos gimiben jól fogadják a diákok. Talán egyszer egyszer elhangzi maguk között, ja ez meg az az a leszbi lány, de barátságban meg elfogadásban semmi akadály, a meleg fiúkat(suliban nincs egy se) meg aranyosnak tartják az érzékenylelkűségük miatt alányok a fiúk meg csak viccelődnek rajta. Lány oszttársaim mondták hogy jo lenne egy meleg barát akivel elmennek vásárolni meg ilyenek.
2012. febr. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

~1990-ben volt a legjobb a megítélése. Előtte rosszabb volt a helyzet, azóta romlott a megítéltség.


És minden honnan ezt a vissza jelzést kapom. Magukat keresztény jobbosnak gondoló srácokkal durvítva.

2012. febr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
visszajelzést*
2012. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

vallásos gimiban jártam volt egy erősen gyanús búza osztálytársunk mi fiúk távolodtunk tőle, állandóan kibeszélték


de a lányok imádták, folyton ölelgették a folyósón

2012. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én középiskolában ahova 4 évig jártam soha senki nem merte felvállalni. Én sem. Később jöttem rá hogy milyen sokan vannak mikor regisztráltam különböző társkeresőkre meg láttam más fiúkkal őket buliban.

Bizonyos esetekben öngyilkosság felvállalni. A középiskola is ilyen.

2012. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"...a meleg fiúkat(suliban nincs egy se)..."


hát elég nehéz elhinni, hogy egy iskolában egy meleg fiú sincs tekintve h kb. minden 15. ember meleg :D

2012. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy értem nincs egy se, aki felvállata, nem úgy mint a lányok közül.
2012. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vagy úgy :)
2012. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez iskola függő. Ahova tavaly jártam egy kimondottan szélsőjobbos iskola, nem vicc tényleg az; egy egyszerű fehér pólóban és farmerban az ember már rikít a sok "NEM, NEM SOHA" "METALICA" stb. felsők között. Lányok szerettek, fiúk nem annyira, majd ott hagytam azt az iskolát, jó nem kimondottan emiatt (túl sok tananyag miatt). Most egy nagyon toleráns iskolába járok ahol kb max 40 fiú jár annak is nagyrésze meleg (nem nem ismerem mindet, de tudom hogy azok), ez egy modell iskola, jövőbeli divattervezőknek stb. :)

F/16

2012. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!