Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, ha...

Titeket nem idegesít, ha valaki rátok tukmálja magát?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és hirtelen egy gyerek rám akaszkodott. Nagyon kellemetlen. Reggel buszon ,délután buszon ott van. Odajön hozzám és bármit mondok neki nem lehet lerázni. 20 éves vagyok, ő fiatalabb, mint én (még középiskolás), de azt is megmondtam neki, hogy barátom van. Leszállok a buszról még haza is akart kísérni! Persze nem engedtem...hogy rázzam le az ilyeneket? (nem vagyok az a fajta, aki bunkó módon elküldi az emberek a *csába, inkább normálisan de érthetően szeretném vele közölni - bár igaz, már megtettem ezt egy párszor)
2012. jan. 26. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most próbálj meg egy picit bunkó lenni. A hülyéknek hiába mondod el szép szóval, nem értik meg. Hát mondd meg úgy, ahogy ők megértik. A gyereknek kategorikusan jelentsd ki, hogy KOPJON LE. :D Sok sikert hozzá!
2012. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát rázd le ahogy tudod. Ha nem megy szépen akkor....... Elmondtad neki szépen érthetően és nem hatot rá akkor mit vársz még?
2012. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem nem idegesít.

Próbáltál már neki idiótán, közhelyszerűen panaszkodni, ahogy az öregasszonyok szoktak?

2012. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehetne bevetni a barátodat? Írod, hogy a szép szóból nem ért, van ilyen, de a barátoddal ketten már tudtok olyan helyzetet teremteni, még csak nem is kifejezetten bunkón, hogy egy életre elmenjen a kedve a követésedtől. Ha pedig nem megy, ő beszélhetne a fejével, hogy talán szokjon le a hazakísérgetésedről.
2012. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek, majd csak megun.
2012. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De, nagyon idegesítő. Hiába éreztetem a másikkal, hogy más társaságba járok, más irányba érdeklődök, a falra mászok tőle, mikor a legjobb pillanatban olyanokat kéredez, hogy hova megyünk, milyen gyakorlatot veszünk fel, stb... szívem szerint azt mondanám, hogy max Én megyek, és ÉN veszek fel egy órát, de ennyire bunkó mégsem lehetek... Szóval marad a más társaságba menekülés.

Próbáld rávenni a barátod, vagy vmi ismerősöd, hogy kísérjen el, lehetőleg rendszeresen, így talán leesik neki - ha nem, akkor nagyon hülye.

2012. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos tetszel neki.

Jó lenne, ha néha veled tartana a barátod is, ha sehogy se ért a szóból. Az ilyen ember tolakodása nem csak kellemetlen, de ki tudja, nem csap-e át zaklatóba / követ, megles, fotóz, stb. / és az már nem játék...

2012. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fingjad le.
2012. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki elég durván ma reggel, hogy szálljon le rólam és hagyjon békén. Erre basszus face-en piros szívecskéket írogat. Mi ez már??? Innentől kezdve igazából csak saját magát égeti, de szálljon már le rólam... nem tudom mit mondhatnék még neki, most oké, hogy face-en letiltom, de minden reggel ott van a buszom (bejárós vagyok).
2012. jan. 30. 15:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled:S Vágd pofon mindenki előtt és utána mond jó hangosan: ne zaklass!
2012. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!