Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar emberek többsége...

A magyar emberek többsége miért intoleráns paraszt?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek!


Sokat utazom, most is külföldön élek, és mindenhol azt látom, hogy a mottó a "NEM ÉRDEKEL".

Vagyis senki nem foglalkozik a másik öltözködésével, nemi identitásával, hogy mije és mennyije van stb, szóval mondhatni a tolerancia hatja át a mindennapokat.


A magyar ember miért nem képes erre?

Miért irigykedik mindenki, hogy a másiknak mije van? Miért ennyire homofób és tudatlan a többség, ami miatt pl. elég rémes lehet lmbt-ként élni?


Szerintetek ez mikor változik már végre pozitív irányba?

Hiába telnek az évek, én nem látok változást, mintha a kormányzat is visszafelé haladna...

Annyira szomorú és idegesítő az egész.



2012. jan. 26. 12:18
1 2 3
 21/27 MartinMetalCore ***** válasza:
0%
Na most már elég a melegekből, azok a pszichiátriára valók a külföldiek meg takarodjanak az országból mert azok a f*szok lopták el a magyar elől a munkát!!! K*rva Európai Únió!! Ku*va kapitalizmus!!! Éljen soká a szocializmus!! A rendszerváltás után 1.5 milló munkahely szünt meg a k*rva németek szétb*szák a tejiparunkat az únió meg bezáratja a cukorgyárainkat!! Mond mi lett belőled drága szép Szovjetúnió??? B*szódjanak meg a k*rva kapitalisták!!!
2012. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 MartinMetalCore ***** válasza:
10%
Bunkó intoleráns paraszt vagyok és???
2012. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
81%
Te meg költözz Észak-Koreába kommunista disznó!Ott majd kommunizálhatsz.Az ilyenek miatt tart ott az ország ahol tart.Nem emlékszel mit tett a szocializmus az országgal?Csak mázt láttad de a rothadó belsőt nem.
2012. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
84%

Te vagy pszichiátriára való 22-es.Gondolom te is jó magyar módjára lopsz mindent ami a kezedhez ér.A tusfürdőt a konditeremből ; tollat , munkadarabot , szerszámokat a munkahelyedről ; wc papírt , folyékony szappant a munkahelyi és egyéb nyilvános WC-kből.Ezeket magyar emberek követik el.Amíg ez a mentalitás van addig a parlamentben sem fog változni semmi.



Az intolerancia meg az elmaradottsággal társul , Kelet-Európa legtöbb országában intoleráns paraszt a nép.A fejlett nyugaton viszont a többség toleráns.

2012. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Amennyire én meg tudom állapítani, a tolerancia egyenesen arányos a jóléttel. Ha a kormányzat végre gatyába rázná a gazdaságot, akkor mindjárt képes lenne a saját dolgával elfoglalni magát a magyar, ahelyett, hogy azon háborogna, hogy milyen gatyát vesz fel a másik, meg kivel akar összeházasodni.
2012. márc. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
MartinMetalcore én téged nagyon sajnállak... borzasztó lehet ennyi gyűlölettel és ilyen szintű tudatlansággal, butasággal együtt élni... szerintem vizsgáltasd meg magad... ;)
2012. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%

Itt sokan benyögték, hogy ők is intoleráns parasztok... Szerintem valami nagyon elcsúszott ebben a társadalomban, ha már ez is menőnek számít.


Csak, hogy legyen egy másik megközelítés: Másokba "belerúgni" ha a földön van/ha nem, csak azért mert egy kicsit más nem menő...más helyeken...csak ebben a putri országban. Olyan nagyképű itt mindenki (a semmire), mintha ő tojta volna a spanyol viaszt. Nem vagyok egy "világot látott ember", de ha ez mindenhol így van, nem vagyunk sokkal többek, mint az állatok. Mivel azok is kiközösítik azt aki nem illik oda. Primitív állat mindenki aki nem látja a másikban az embert és nem érdekli, hogy miként gázol bele mások lelkébe. Az ilyenek nem is nézhetnének le másokat, mert ők a legalja. Ez a sok negatív energia károsabb, mint egy természeti katasztrófa.


Aki ezek után sem érti az élje a maga kis kártevő világát és majd rájön, hogy az összes kapcsolata üres, ahol azon megy a versengés ki a nagyobb paraszt és persze más témájuk nincs (nem tapasztalat, de ismertem ilyen embereket)...

2012. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!