Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elöfordult veletek olyan,...

Elöfordult veletek olyan, hogy itt a gyakori kérdéseknél privátba válaszoltatok valakinek, és azota is beszélgettek? Üsszebarátkoztatok úgy értem.

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 19:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem én válaszoltam hanem egy kérdező írt a válaszomra privát levelet.Akkor elég sokat beszélgettünk privibe, már most ritkábban, de időnként beszélünk pár szót közösségi oldalon.

De valószínűnek tartom hogy ha tudnánk találkozni, akkor akár egy komolyabb barátság is szövődhetne, de sajnos 800km-re él, határon kívül. :(

2012. jan. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen! Egyszer olvastam egy választ, és írtam a lánynak. Visszaírt, megadta az MSN címét és azóta napi jelleggel beszélgetünk egész sokat. :) Csak 65km-re lakik így remélem tavasszal találkozunk, és majd lesz ami lesz. Én szeretném jobban megismerni :)
2012. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, már kb fél éve rendszeresen levelezünk.
2012. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!