Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10-20-stb. évvel ezelőtt mit...

10-20-stb. évvel ezelőtt mit válaszoltatok arra a kérdésre, hogy "Mi leszel, ha nagy leszel? "

Figyelt kérdés

És mit csináltok most?


Lehetőleg kort, és nemet is!


2011. febr. 5. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondtam cukrász leszek, férjhez megyek 20éves koromban és 24 éves koromra lesz 2gyerekem. Most 25 vagyok,nincs se férjem,se gyerekem és üzletvezetöként dolgozom.
2011. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamóca. ***** válasza:

családanya akartam lenni....

szakmaként akartam pszichológus, magyartanár, tervezőgrafikus, piercer és tetováló, vagy fotós lenni.

2011. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Állatorvos akartam lenni világ életemben.A végzettségem banki szakügyintéző, de jelenleg munkanélküli vagyok és elkezdtem már egy lakberendező sulit, de az levelezőn nehéz volt, ezért most pókerosztó akarok lenni, de lennék profi pókerjátékos vagy focistafeleség is.:))

Ja 23/L vagyok.

2011. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!