Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tovább, ha eddig ebben...

Hogyan tovább, ha eddig ebben bizonyultam a legjobbnak és ezt is élvezem legjobban?

Figyelt kérdés

Informatikai szakközépiskolába járok, de írni szeretek, verseket, novellákat, aforizmákat és egyéb falánkságokat. Ha leülök különösebb megerőltetés nélkül pattannak ki az agyamból versek és általában tetszenek azoknak akiknek megmutatom, bár inkább rejtegetem őket.

Nem tudom mennyire felkapott ez a műfaj mostanság...

De mit csináljak, ha ebben vagyok a legjobb és ezt élvezem is (mert élvezem, nagyon)? A problémám, hogy nem látok magam előtt egy utat, kényszer"pályának" érzem azt amin vagyok, de konkrétan nem tudom a következő lépést, amit az életem érdekében megléphetnék.


2012. jan. 17. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

1.ha nem elvezed azt amit csinalsz akkor sosem leszel benne sikeres

sztem ha tetszik nkd az iroi/koltoi palya es 1000% biztos vagy magadban mert is ne ?

ha jo vagy abban amit csinalsz akkor ok

sok sikert

2012. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ma 18:54


Köszönöm. Ellenben pont az a problémám, hogy én is elhatároztam ezt magamban, de nem tudom mi a következő lépés.. még egy évem van az iskolából és 15 éves korom óta írok, hosszabb megszakításokkal, de mindig visszatérek. Szóval az akarok lenni, de hogyan? Hová mennyek, kinek mutassam meg az írásaim, egyáltalán kinek érdemes, stb. Ilyen jellegű a problémám..

2012. jan. 17. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!