Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen szakra kéne mennem ha...

Milyen szakra kéne mennem ha az Afrikai szegény gyerekeken szeretnék segíteni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 13:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ne haragudj... igazad van.


Kárpótlásul:


[link]


Ők biztos tudnak segíteni, hogy hogy készülj, és azt hiszem, önkénteseket is szerveznek, felkészítenek és kiküldenek.

2012. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nincs harag. Köszönöm szépen :)
2012. jan. 14. 16:37
 23/31 anonim ***** válasza:
34%
Én inkább a magyar gyerekeken segítenék, mint az afrikai gyerekeken. Szerinted egy magyar gyerek élete kevesebbet ér?
2012. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 ava87 ***** válasza:
52%

Utolsó, most komolyan, miért kell leszólni? Dicséretes dolog, hogy valaki segíteni akar, bárhol, ahol arra szükség van.

Mellesleg szerintem az afrikai gyermekszegénység nagyobb tömegeket érint, DE ez nem jelenti azt, hogy bárki kevesebbet érne a másiknál.

2012. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
nem természetesen nem érnek többet :) Csak tényleg úgy gondolom h igen Afrikában nagyobb a szegénység mint itt Mo.-n sokkal több a betegség és az éhezés és a nem megfelelő nevelők az ovodások illetve iskolások számára. Nehezebben ér el hozzájuk a segítség mint itt Mo-n ahol azért több lehetőségük van
2012. jan. 14. 17:52
 26/31 anonim ***** válasza:

Tudod, hol van még szükség szakképzett pedagógusokra? Böjte Csaba testvér gyermekotthonaiban Erdélyben... Nagy a nélkülözés, és nagyon kellenek a képzett emberek.

Arra mondom, hogy nem akarsz örökre Afrikában maradni...

2012. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Napirai11 válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon dicséretes dolog, hogy ilyen erős benned az elhivatottság az afrikai gyerekek irányában: én is nagyon szeretem Afrikát.

Bármilyen szociális, oktatási, egészségügyi szakemberre szükség van Afrikában, továbbá nem árt, ha legalább középszinten beszélsz angolul, és franciául. Kelet-, és Dél-Afrikában angol a közvetítő nyelv a sok ezer törzsi nyelv között, Nyugat-,és Közép-, illetve észak-Afrikában a francia a közvetítő nyelv.

Ha tudsz franciául, akkor Nyugat-Afrikát ajánlom, és ebben az esetben az Afrikáért Alapítványt keresd meg: www.afrikaert.hu

Az Afrikai-Magyar Egyesület angol nyelvterületre is közvetít ki embereket hosszabb-rövidebb időre. Szerintem őket is keresd meg, mert ha más nem, továbbirányítanak olyan szervezethez, ahol akár most tudsz segíteni.

Az Afrikai-Magyar Egyesület honlapcíme: www.ahu.hu

Üdv: Napirai

2012. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
orvosi szakra
2012. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Napirai11 válasza:

Helyesbítve Pistikét, az orvosira kéne menned, de mint már írtam, az oktatásban is nagy szükség van szakemberekre Afrikában.

Engem is nagyon érdekel Afrika, de egyelőre nem készülök oda, majd akkor, ha egyszer férjhezmegyek,utána szeretnék Afrikába meni a majdani férjemmel együtt. Hogy miért szeretném így, azt nem fejteném ki, mert nem tartozik a kérdéshez.


Kérdező, ha gondolod, nagyon szívesen beszélgetek veled e-mailben, de akár skype-on is.

Az alábbi e-mailcímre írhatsz: szanna@chello.hu

Skypere is felveszlek, ha megadod a skypecímed.

Üdv: Napirai11

2012. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!