Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha fizetek a ruhatárért egy...

Ha fizetek a ruhatárért egy szórakozóhelyen, akkor miért hagyja ott a ruhatáros a cuccaimat?

Figyelt kérdés

Éjjel voltunk szórakozni, egy ideig mellettünk volt a táskánk, kabátunk, stb, de előrementünk énekelni, és mire visszaértünk elfoglalták a helyünket. Gondoltuk berakjuk a ruhatárba, ott mégiscsak jobb helyen lesz.

Nem volt abszolút drága, 100 Ft.

Amikor hajnalban jöttünk el, azt láttuk, hogy a ruhatáros leányzó lehozott pár kabátot. Megmondtuk a számot, erre közölte, hogy jajj, hát azok fent vannak. Én a táskámat is beadtam, és annyi esze se volt a lánynak, hogy legalább befelé fordítsa a vállfát, hogy ne láthassák. Utcáról bárki bemehet, akik mentek ki azok közül is bárki elvihette volna.


Amikor mentünk felfele, akkor ingerülten mondtam, hogy "Qrvasok esze van, akkor minek fizettem a ruhatárért, hagyhattam volna ott, ahol volt."


Ezek után elkezdett pattogni, hogy már zár a szórakozóhely és különben is mit akarok, mégis mit vittek volna el tőlem. Nem veszettül nagy érték, de nekem fontosak és kellenek. Iratok, telefonom, lakáskulcs, pénztárca (kb 1000 forint volt benne).

Utána higgadtan is elmagyaráztam neki, hogy azért adtam be a cuccomat, hogy ŐRIZZÉK!, nem azért, hogy közszemlére tegye a táskámat, mert ha ellopják, nyilván ő nem fog felelősséget vállalni, holott az ő hibája.


Jogosan szóltam?



2012. jan. 13. 09:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ok, így már érthető. Így azt mondom, bekaphatja.
2012. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Na, de honnan tudod, hogy őrizetlenül hagyta?

Lehet, hogy a személyzet egy másik tagja figyelt rájuk.

2012. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy amikor megláttam, hogy ő lent van, azonnal felmentem és senki sem volt ott, csak azok, akik szintén buliztak, és a ruhatár előtt várták meg a társaságuk többi tagját. Innen tudom.

De annyira jó, hogy ilyeneken lovagolsz. Láttam, tudom, hogy őrizetlenül hagyta, ennyi.

2012. jan. 15. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!