Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek finoman...

Hogy lehet valakinek finoman megmondani, hogy büdös?

Figyelt kérdés
Az egyik koleganőm nagyon büdös, izzadságszagó, tényleg hányingerem van mellette, nem tudom, hogy nem érzi magán. Én új vagyok ott, első napom volt tegnap. Mit lehet ilyenkor tenni?
2012. jan. 5. 20:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Na most szerintem lehet ezt nem g*ci módon is csinálni. A leírt ötletek tipikusan szemétkedő megnyilvánulások.


Az a legkorrektebb, ha megmondod neki, hogy nem akarod megsérteni, de elég büdös, és szeretnéd, ha ezen változtatna, mert nagyon zavaró. Ezzel nem alázod meg, és ha normális, akkor lépni fog. De ilyeneket ne már, hogy adsz neki egy tusfürdőt. Aztán csodálkozol, ha utálni fog.

2012. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ha utálni fog?Legalább nem tolja oda az igénytelen büdös testét.
2012. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az ötösnek szívesen elküldeném postán én is az egyik munkatársam meg az osztálytársam, megnézném mit szólna az ő beton férfi orra arra a szagra! Amúgy gratulálok a nagyon primitív hozzáállásodhoz, remélem csak ennyi örömöd van az életben, hogy a nőket fikázd!
2012. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Most nem azért kérdező, de te sem lehetsz illatos.


Kevés vízfogyasztás, túl sok fürdés, túl sok ápolás okozza a kellemetlen szagokat. Ettől lesz valaki nagyon büdös.

2012. ápr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Mi?? Honnan veszed, hogy nem vagyok illatos?

Pedig az vagyok, erre mindig nagyon odafigyelek. Nehogymár büdösebb legyek, mint az izzadságszagú kolleganőm, csak mert zuhanyzom naponta, használok deót meg parfümöt...

2012. ápr. 1. 08:20
 16/16 anonim válasza:
Sehogy sem tudod neki normálisan megmondani hogy bűzös. Az ilyennek akkor is sértő lesz, akárhogy is adod elő. A másik hogyha szólsz neki, lehet hogy ha eddig hetente fürdött egyszer, most háromhetente fog, hogy szagold csak. Szerintem a legjobb ha nem szólsz semmit.
2012. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!