Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek finoman...

Hogy lehet valakinek finoman megmondani, hogy büdös?

Figyelt kérdés
Az egyik koleganőm nagyon büdös, izzadságszagó, tényleg hányingerem van mellette, nem tudom, hogy nem érzi magán. Én új vagyok ott, első napom volt tegnap. Mit lehet ilyenkor tenni?
2012. jan. 5. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Névnapjára vegyél tusfürdő+dezodor ajándékcsomagot. Ha addig nem vársz légy őszinte, de nem bunkó és ne ítélkezz.
2012. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
lehet hogy ez a provokáció nála,hogy veszekedhessen valakivel aki rászól.Én ismertem ilyet,még rendesen fel volt háborodva hogy szóltunk neki...
2012. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ez bizony kemény helyzet! Én is dolgoztam egy helyen, ahol az egyik kollégának a felesége volt rettenetesen büdös és állandóan jött a pici gyerkőcükkel. Mindennel próbálkoztunk, Karácsonyra egy kis csomagot adtunk, amiben volt tusfürdő, szappan, dezodor, ilyesmi,de utána sem használta egyiket sem. Szólni amúgy nem mertünk.
2012. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Finoman sehogy, mert így is, úgy is megsértődik.
2012. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Annyira iszonyúan büdös, hogy te nem bírsz megmaradni? Ezt azért kétlem. Nem nő vagy véletlenül? A nők imádják cseszegetni egymást.
2012. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot mert új vagy és utána tegyél megjegyzéseket hangosan.pl:Mi ez döglött macska van a szekrényben?Ilyesmire gondoltam.
2012. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
86%
20:17-esnek: Sajnos tudnak olyan büdösek lenni egyesek, hogy az ember egyszerűen nem is jut levegőhöz. Egészen olyan csípős bűz tud áradni egyesekből, hogy marja az orrnyálkahártyát! Ez nem vicc!
2012. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, nő vagyok, de ez a nő tényleg rettenetesen büdös. Egész nap nyitva kell legyen miatta az ablak és fagyunk meg, de ígyis érződik.
2012. jan. 5. 20:32
 9/16 anonim ***** válasza:
bizto jól ég
2012. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom várj egy kicsit, hátha csak ideiglenes vagy valami. Ha új vagy akkor főleg nem érdemes úgy bemutatkoznod, hogy "Szia Andinak hívnak, te pedig büdös vagy!" Pár hét múlva, ha még mindig érzed, akkor vagy mondd meg neki kedvesen udvariasan (Pl: Szervusz Piroskám, figyelj beszélhetnék veled 4szemközt? Arról lenne szó, hogy mostanában úgy érzem, kicsit kiizzadsz a sok gyalogolástól. Ne haragudj, de kicsit érződik, hogy aktívan sportolsz.) Esetleg azt is bevetheted, amit egy korábbi válaszoló mondott, előtte hangosan megjegyzed, hogy mi ez az oltári bűz. 5.6. megjegyzésre már csak magára talál.
2012. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!