Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tudná valaki nekem megmond...

Nem tudná valaki nekem megmondani miről szól a Hívj be! -John Ajvide Lindqvis könyve? Vagy ha valakinek megvan gépen az áttudná küldeni?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen megköszönném!
2010. febr. 20. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem megvan könyvben de már bánom hogy kidobtam rá annyi pénzt.

Az égvilágon semmi nem történik benne, viszont olyan szinten undorító és nyomasztó a stílusa a könyvnek hogy tök depressziós lettem tőle.

Végül is arról szól, hogy van egy kisfiú akit állandóan vernek az osztálytársai és ez a kisfiú nagyon magányos de egyszercsak egy kiscsaj költözik a szomszédba akiről kiderül hogy vámpír...ráadásul még az is kiderül hogy nem is lány csak levágták neki!!!! És ennyi!És a kis"csajnak" van egy pasija aki hordja neki a vért és leöldösi az embereket.Ez még úgy izgalmasan hangozhat de hidd el nem az. Undorító és uncsi az egész.

De ez az én véleményem.

Amúgy szerintem bármelyik könyvletöltős oldalon megtalálod! pl: könyvbirodalom de nem biztos.

2010. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!