Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eltűnt egy családtagom!...

Eltűnt egy családtagom! Londonban él! Mit tanácsoltok, hogy keressem meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te írtál ki nemrég kérdést, hogy segítsünk angolra fordítani egy levelet?


Írj részleteket privátban, tolmácsolok angolul, hátha tudok segíteni.

Egyébként első körben a követséget kellene értesíteni, ők kapcsolatba lépnek a helyi rendőrséggel és bejelentés alapján kerestetik.

2012. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Adatait tudom (név, születési dátum, stb...) illetve hogy egy londoni busztársaságnál dolgozik, piros emeletes buszsofőr.
2012. jan. 2. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Busztársaság, rendőrség. Nem feltétlen ebben a sorrendben.
2012. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendőrséghez jelenleg nem szeretnék fordulni, munkahely, vagy valami ilyenre gondoltam. De több busztársaság is van Londonban, több e-mail címre is írtam egy angol levelet, amit lefordítottak nekem. Nem tudom mennyi esély van arra, hogy válaszolnak, vagy egyáltalán nézik e az e-mail fiókot. Szívesen felhívnám őket telefonon, de sajnos nem tudok eléggé angolul. Fax számuk is van, lehet megpróbálom azt is. Ha tudtok abban segíteni hogy milyen busztársaságokat keressek fel, ami Londoni belvárosi emeletes buszos, akkor megköszönném.
2012. jan. 2. 21:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Illetve ha rendőrséggel kerestetem fel, annak van valami hátránya? Erről nem tudok sokat, hogy milyen formában keressem meg őket. Elég ha elmondom hogy családtagom, 3 hónapja semmi hír? Kimennek hozzá, és elmondják hogy kerestem? Vagy ez hogy történik?
2012. jan. 2. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már rég szóltam volna a rendőrségnek. Ezt tanácsolom. Ő nem egy kutya, akit zseblámpával, meg az utcában kiáltozással megtalálhatsz. Az emberrablás létező fogalom, és nem zárható ki. Mindenképp szóljatok a rendőrségnek. Nem volt semmilyen ismerőse Angliában? Biztosan. Keresd fel, írj neki egy levelet. Bár nem értem, hogy három hónap után senkinek sem tűnt fel, annyira, hogy szóljon a rendőrségnek, na mindegy.
2012. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel az angliai Magyar Konzulátust, ott segíteni fognak és beszélnek magyarul. Én egyszer így kerítettem elő a nagynénémet,csak Bulgáriából. Velem nagyon készségesek voltak.
2012. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyedul el kint, vagy valakivel? Csaladtaggal, barattal? Senkirol nem tudsz? Telefonszam? Esetleg valami harag ami miatt nem jelentkezik? Hivd a konzulatust magyarok es biztosan segitenek! Remelem minden rendben lesz es meglesz az illeto. Majd irj ide ha van valami fejlemeny! Drukkolok!
2012. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Megvan a rokon?
2012. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!