Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakiről megállapí...

Hogy lehet valakiről megállapítani, hogy magyar-e az etnikuma vagy nem?

Figyelt kérdés
Láttam már és nem tudom eldönteni, pedig fontos lenne, nincs senkivel semmi bajom, de kapcsolat alakul, és azért jó lenne tudni.Rákérdezni nem akarok
2009. máj. 22. 00:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz rákérdezni? Mi az első randik alkalmával megbeszéltük ezeket a dolgokat.Én simám még azt is megkérdeztem milyen fajta,beszéli-e a nyelvet,stb. mindenre válaszolt, én elfogadtam így,és már 7 éve együtt vagyunk.

Sok boldogságot!

2009. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy roma származású csajt fehér bőrű szőke gyönyörű haja van és barna szeme rendes lány!:)
2012. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Tarkan mióta félig német?!Törökök a szülei csak németországban éltek!
2017. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es te láttál már olasz embert? Én igaz csak egyet de az is több mint a semmi ő egyáltalán nem volt hangos úgy telefonált az anyjával mint egy átlag magyar pedig nem volt épp jókedve. . Ezek csak álltalánosítások minden embernek vannak saját vonásai amit életében felvesz a génjeiben pedig tovább öröklődik. Sokat változnak az emberek tapasztalnak keverednek egyre hasonlóbbak lesznek a személyes vonások. Összemosódnak a kúltúrák.
2017. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vezetèknèv: Orsós, Kolompàr, Rupa, Lakatos( nem mindèg) Sztojka, Pusoma.


Ès a beszèd, győzikès beszèd..


Kinèzet: sötèt Szőke zöldesbarna szem..vagy fekete, nagyon sötèt bőr fekete szem....vagy vilàgos bőr sötét haj

Kampós orr...sötèt foltok szem alatt...

Ezek

2022. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!