Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy baj hogy nem...

Szerintetek nagy baj hogy nem vagyok bulizós típus? A pasiknak jobban tetszenek a bulizós lányok?

Figyelt kérdés
Nem szeretek discoba járni! Utálom az ilyen helyeket, mert tele vannak drogos, ittas emberekkel, és én ilyen helyen nem érzem jól magam. Szerintetek sok mindent kihagytam az életemből azzal, hogy nem sokszor voltam bulizni?
2011. dec. 31. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy jobban tetszenek a fiúknak a bulizós lányok, de könnyebben is kaphatónak tűnnek (nem feltétlenül azok mind, ezért fogalmaztam így), de ez a sztereotípia miatt sokkal inkább tekinthetnek rád, mint potenciális barátnőre komoly kapcsolat céljából.
2012. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én se szeretek bulizni és nem hiszem hogy emiatt bármi is kimaradna az életemből:) nem kell csak azért minden hétvégén piálni hogy bárkinek megfelelj.máshogy is lehet szórakozni
2012. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A buli azt jelenti, hogy egy csapat szerencsétlennel, akikkel nincsen bennetek semmi közös, elmész egy büdös, sötét helyre, tele tahókkal és harmadk*urvákkal, ahol aztán epileptikus fényekre és kényszerbeteg zenékre ugrálsz, mint a majmok. Az alkoholra azért van szükség, hogy mindezt el tudd viselni.
2016. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!