Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy baj hogy nem...

Szerintetek nagy baj hogy nem vagyok bulizós típus? A pasiknak jobban tetszenek a bulizós lányok?

Figyelt kérdés
Nem szeretek discoba járni! Utálom az ilyen helyeket, mert tele vannak drogos, ittas emberekkel, és én ilyen helyen nem érzem jól magam. Szerintetek sok mindent kihagytam az életemből azzal, hogy nem sokszor voltam bulizni?
2011. dec. 31. 11:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Szia, Ez azt jelenti(szerintem) hogy érettem gondolkozású vagy!


Én sem szeretem a bulikat, és most 18 vagyok, és férjhez mentem, sokat mondták hogy így mi mindenről maradok le, de nem! Együtt élek a férjemmel, és most 6 hetes terhes vagyok! Én vagyok a világ legboldogabb embere!

Boldog új évet neked!

2011. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Neked is Boldog Új évet Kívánok!
2011. dec. 31. 11:18
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy L/20 vagyok. :)
2011. dec. 31. 11:21
 4/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. Én se járok el bulizni sehova, mert egyszerűen nem az én világom és nem érzem jól magam felpörgött, esetleg módosult tudatállapotú emberek között - nem, nem gondolom, hogy különb vagy jobb vagyok náluk, csak nem vagyok bulizós fajta. Lehet, hogy sok mindent kihagyok az életemből, de hát így is úgy is sok minden kimarad, nem?

Az, hogy milyen lány tetszik általában nem ettől függ, de én jobban kedvelem a nyugodtabb, józanabb lányokat.:)

F29

2011. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem járok bulizni (kétszer voltam diszkóban - elég volt :D ) mégis van barátnőm, immáron 4 éve...


És nem érzem, hogy sokat kihagytam volna.

2011. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, sok múlik a baráti társaságon és a helyen. Régen és most is havi 1-2x jártam bulizni (kivéve vizsgaidőszakban), csak régebben kocsmázós-beszélgetős dolog volt, mostanság pedig disco. Mondjuk, ez egyetemi "dizsi", vagyis sok ismerős van, és valamivel kulturáltabb a "bárki bejöhet" helyektől, ahol a 15-18 évesek isszák keményre magukat.

És hogy a kérdésre is válaszoljak: azért kezdtünk a kocsma felől a klub felé fordulni, mert jobban lehet ismerkedni (pl. ahová mi járunk, ott a parkettől el van különítve a leülős rész, ezért lehet beszélgetni ordítozás nélkül is). Oké, az tény, hogy sok "particica" van, akikkel nem lehet hosszabb távra tervezni, viszont az erős túlzás, hogy csak r.banc lányok és alkoholista fiúk járnak szórakozóhelyekre. És inkább itt ismerkedik az ember, mintsem hogy random embereket szólítson le a buszon/folyosón/utcán, ami szerintem elég gáz...

De ez nem jelenti azt, hogy ha egy lány nem bulizós, akkor "hátrányból" indul, sőt én is inkább a visszafogottabbakat kedvelem és nem a partycicákat. Ráadásul, mivel manapság főleg szórakozóhelyeken lehet ismerkedni, ezért "kényszerből" sok fiú és lány is elnéz ezekre a helyekre, még akkor is, ha nem nagy "partyarcok". Mi is akkor kezdtünk el bulikra járogatni, amikor a baráti társaságból szinte mindenki egyedülálló lett...


Összefoglalva, ha általában stabil párkapcsolatban vagy és a baráti társaságoddal is jól elvagytok anélkül, hogy bármerre is eljárkálnátok, akkor szerintem nem sok mindenből maradsz ki, ha nem jársz szórakozóhelyekre.

2011. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel előny, de őszintén nem tudom mire értik azt, hogy kihagytál az életedből, max azt, hogy xy széthányta a szobád a sok piától,vagy a xz az árokba kellt fel, valami partyp*csa mellet, én is szeretek emberekkel lenni de a, nincs mit csinálni rúgjunk be összeruccanások nem nekem valók.


A pasiknak valószínűleg azért tetszenek az ilyen lányok mert őket könnyű leitatni majd ágyba vinni, vagy mert hasonló az életfelfogásuk.

2011. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a visszafogottabb lányokat szeretem, de azért egy kulturáltabb társasággal elmenni egy jó szórakozóhelyre, az nagyon jó tud lenni, már csak a zene miatt is, persze ha szereted az adott stílust. Nem kell eltúlozni, nem csak szutyok drogos helyek vannak. És nincs ilyen, hogy "a pasiknak". Szerintem azért mi sem vagyunk egyformák, ahogy ti sem. Persze nyilván úgy érted, hogy a pasik többségének, de abban biztos vagyok, hogy legalább a felének a nyugisabb csajok jönnek be:)
2011. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

én se járok bulizni

azt hittem h egyedűl vagyok ezzel

2011. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kinek ez, kinek az jön be.

Szerintem semmit nem hagytál ki az életedből, discoban még én sem jártam, mert más a zenei ízlésem, néha elmegyek egy koncertre és ennyi, még csak inni sem iszok. Párom is ilyen nyugodt típus.

22/L

2011. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!