Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a Titok könyv, miről szól?

Mi az a Titok könyv, miről szól?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 22:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tudtam változtatni...a gondolkodás nincs eldöntve! Hogy iy volna eldöntve? Tinédzser korban nagoyn jól emgfigyelhető hogy vátozik a dolog...ha valaki bekerül egy olyan gimibe ahol sikk nem tanulni, akkor rövid idő alatt úgy fog gondolkodni, hogy én a hármassal is jó vagyok

ha olyan helyre kerül mondjuk eg ylány ahol sikk 14 éves kor elött elveszteni a szűzességet egy idő után úgy gondolkodik, hogy az nem is nagy dolog....



A gondolkodásmód a legképlékenyebb dolog a világon! óráról órára változhat!

2009. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Te döntöd el, hogy mi leszel. Amíg pesszimistán akarod látni a világot, úgy fogod, és soha nem fogsz megváltozni. A legeslegjobban úgy tudod megváltoztatni, ha amikor rossz kedved van, jusson eszedbe: 'gondolkodj pozitívan'

Kezdj el táncolni, zenét hallgatni, és miután jó kedvre derültél, vagyis ahogy mondják, megemelted a rezgésszinted, térj vissza a problémára, és már nem is akkora probléma, vagy könnyen legyőzhetővé válik


Egy másik topikban írták, hogy létezik-e olyan, hogy szerencse. Nos, írtam, hogy nem. Gondolkodásmódfüggő...

Aztán jött az iskolabál, amin fel is léptem (koromat hagyjuk) , és a végén a tombolahúzáskor 5 tombolából néggyel nyertünk ;)

Szerencsés napot!:)

2010. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Anyám megpróbált ellene hangolni, csak azt nem értem miért?! Mi bajom történne abból, ha mindent optimista szemszögből néznék és építenék magamnak 1 álomvárat?! Ebből semmi probléma nem származhat..."

Erről csak annyit, hogy akármilyen optimista vagy, az élet okozhat meglepetéseket, talán csak meg akart védeni attól, hogy ne koppanj majd túl nagyot, ha valami traagédia,v akármi történik a családban, vagy az életedben.

2010. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Megvédeni semmitől sem fog tudni! Ha tragédia történik az mindenhogy tragédia! Csak talán, könnyebben és hamarabb kitud az ember mászni a bánatából, ha pozitívan szemlélődik! Az álomvárat nem arra értettem, hogy világmegváltó akarok lenni eltörölni a rosszat stb.. A saját életminőségemet kell megváltoztatni! :)

Most vagyok azon a ponton, hogy más mederben kell tovább folynia az életemnek és a Titok segítségével a legmegfelelőbb indulást akarom biztosítani!

1 próbát biztosan megér!

2010. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!