Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a Titok könyv, miről szól?

Mi az a Titok könyv, miről szól?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 22:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Tömören összefoglalva a Titok című könyv a Gondolatok teremtő erejéről szól. Egyébként a téma nem új keletű, többen megírták ezt már sokkal korábban, csak ez most lett ennyire felkapott bestseller! :) Érdemes elolvasni, nekem ez volt az első ilyen témában, de kicsit hiteltelennek és túlságosan hatásvadásznak tűnt, ezért elkezdtem kutatni a "gyökereket" így tapasztalatból állíthatom egy Agykontroll könyv vagy tanfolyam több mindenre választ ad!
2009. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha dobsz egy emailt, àtküldöm! A gondolat erejéröl szol!Ha jobban bele gondolunk, tényleg igy van! Ha nagyon akartam valamit megkaptam, ha nagyon nem akartam azt is! :) Gondoljatok csak bele....
2009. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
AMire erősen gondolsz és vizualizálsz az valóra válik...
2009. máj. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
így van!Több torrent oldalról le lehet tölteni és a hozzá tartozó dvd-t is.Amit inkább érdemes angol nyelven,magyar felírattal nézni.
2009. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak a filmet láttam, amit le lehet tölteni a netről is, de totál megfogott.

Sok mindenre magyarázatot találtam az eddigi életemből, pedig már azt hittem én vagyok a bolond.

Azóta is e szerint a filozófia szerint élem az életem, és nyugodt szívvel mondhatom, hogy működik! A férjem nem hitt benne, de a bizonyítékokat már ő is látja, így már kénytelen. Pl. Mondtam neki, hogy fel kellene becsültetni a házat, csak úgy kíváncsiságból. De végül nem tettük meg, mert sokba kerül, és így is nyakunkon egy hitel, amit ki kellene törleszteni. 1 hete meg jön egy ügyvéd hozzánk, hogy ingyen felbecsültetik a házunkat, és kapunk még úgy 1,5 millió Ft kártérítést is (a nagy semmiért :D). Felbecsültetés és hitel visszafizetés kilőve. :D:D:D:D Szóval, csak ennyire működik a dolog.

2009. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És még valami: Ezért a kisujjunkat sem kell keresztbe tenni. Más szóval: ölünkbe hullott egy halom pénz.
2009. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát én is mondtam már sokszor hogy felkéne becsültetni a házat, de ide nem jött még egy ügyvéd sem:(
2009. máj. 31. 19:02
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát én is mondtam már sokszor hogy felkellene becsültetni a házat, de ide nem jött még egy ügyvéd sem egy halom pénzel:( Śzerintem mindenkinek el van döntve születésekor, hogy optimista gondolkodású, szerencsés vagy épp az ellenkezője lesz az élete során. Ezen nem lehet változtatni. Az eddigi életem ezt támasztja alá.
2009. máj. 31. 19:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a filmet. Akkor majd megérted, hogy mi a baj. És utána olvasd vissza, amit válaszoltál.
2009. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

+ a könyvet is olvasd el!! Rájöttem, hogy olyan szinten én b@asztam el a párkapcsolatomat ahogy csak lehet.. Én mondogattam magamba, hogy nem fog menni, hát a végére hadjuk, hogy mi történt! Sok mindent tanultam a könyvből!

Anyám megpróbált ellene hangolni, csak azt nem értem miért?! Mi bajom történne abból, ha mindent optimista szemszögből néznék és építenék magamnak 1 álomvárat?! Ebből semmi probléma nem származhat...

2009. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!