Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ilyen...

Mit lehet tenni az ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés

Az olyan emberek,akik kinjukban nem talalnak mit csinalni és szeretnek beszólni, hogy kell kezelni?

A legnagyobb probléma, hogy elõadjak, hogy vallasosak.

Ti mit csinalnatok, mert én vagy sok ember elengedi a füle mellett.Csak az a baj, hogy egy idõ utan eléggé farasztó.


2011. dec. 28. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mosolyogsz, nem nyilvanitasz velemenyt, probalod elkerulni oket, nem talalkozni veluk.
2011. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El kell üldözni őket a fenébe. Ha ők "vallásosak", akkor te megrögzött sátánista leszel. Elég hamar le tudnak kopni...:D
2011. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem te tetted fel azt a kérdést, hogy Isten miért nem mutatkozik be neked? Csak kérdem...
2011. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem pont azért nem csesztet senki, mert egyrészt tudják, hogy kb annyira érdekelnek mint a fizika, kettő valamennyire tartanak tőlem.
2011. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

13:58


Nem én tettem fel azt a kérdést!

Mi köze az én kérdésemnek az Istenhez?


Köszönöm a valaszaitokat.

2011. dec. 28. 15:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, mert azt irtam, hogy vallasosak! Sajnos sok vallasos rossz ember és az Istennel takaródzik, ez a 2 nehezen jut el a tudatomig.
2011. dec. 28. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Rájuk hagyom, elkerülöm őket, elengedem a fülem mellett. Persze nyilván van, amikor eldurran az ember agya, amikor még Buddha is vísítva tépné ki az összes szál szőrt a testén, ilyenkor én is valami "trúsátánista" szöveggel hozakodom elő, vagy csak szimplán megjátszom a hülyét, vagy elkezdek egy black metal számot énekelni, és beszúrok pár halleluját. Látják, hogy még náluk is hülyébb vagyok, és békén hagynak:)
2011. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!