Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit lehet tenni a hangulatfügg...

Mit lehet tenni a hangulatfüggő emberekkel?

Figyelt kérdés

Olyan a főnököm, hogy ha jó a kedve, viccelődik, nevetgél, eldumál mindenkivel. Ha, rossza, akkor mindenkit l**asz.

Valamire megkért, megcsináltam, és le**eszett, mert nem úgy csináltam, ahogy Ő gondolta, vagy nem olyan gyorsan, vagy nem teljesen jól vagy akármi. Amúgy mindent megcsinálok, amire megkérnek, nem szoktam vissza szólni, hogy nem csinálom meg stb.

De, ha valami baja van a főnöknek, akkor minden kis apróságért, úgy leszól, mintha miattam összedőlt volna a világ...

Ilyen emberekkel lehet valamit csinálni?


2010. dec. 10. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Emberiség?

Köszönöm nem kérek.

2010. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Végighallgatod, amit mond, utána igyekszel megnyugodni.
2010. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
El kell viselni!
2010. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 4 évig tűrtem a fentieket (bár nálunk inkább csak a rosszkedv dominált), aztán kiléptem. Az új munkahelyemen kivirultam, újra lett kedvem dolgozni. Nem is értem, miért szenvedtem ott 4 évig! Szóval vagy elviseled, vagy kilépsz.
2010. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a főnöknek mindig igaza van,akkor is ha nem....tudod...ez itt a probléma.nem nagyon tudsz vele mit csinálni,el kell viselni.ha nagyon nem megy akkor érdemes melóhelyet váltani.
2010. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jattos válasza:

A főnök is csak egy ember a sok közül. Én példabeszéddel terelném őt as helyes irányba. Vidámsággal, egy szép cserepes virággal, stb. felhívnám magamra a figyelmet és ha kérdezi, elmondom, hogy "Én a gondjaimat, problémáimat otthon hagyom, mert ez egy munkahely, itt csak is a munkára kell koncentrálni. Attól, hogy mással én gorombán beszélek, vagy minősítem, senkinek nem lesz jobb. Én inkább vidám vagyok, mert ez az egyetlen dolog, ami pozitívan hat rám és az összes többi emberre is, ha valami nehézség adódna, azt meg kell beszélni egymást meghallgatva és megértve."


Van ennek a főnöknek főnöke? Mert akkor inkább lehetőleg minél többen bemenni a nagyfőnökhöz és elmondani, hogy nincs baj vele mint munkaerővel, de emberileg egy kicsit kapja össze magát, mert hangulatfüggő és ez sok emberre kihat és ugye az elvégzett munka mennyiségének és minőségének arányában van bevétel, blabla....


Én már egy éve a magam főnöke vagyok, én baromi jól érzem magam!

2010. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Húú... cinikusnak kell lenni. Egyrészt. Másrészt, én munkahelyet váltok ilyenkor.
2011. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!