Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » S. O. S. Külföldre csomag?...

S. O. S. Külföldre csomag? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek szeretnék kiküldeni Dubaiba egy csomagot. Elmentem a mamájához, hogy akar-e neki küldeni valamit és ételt rakott bele meg pálinkát. A következők lennének a kérdéseim: Miket tartalmazhat egy csomag, ami Dubaiba megy? Mit nem szabad belerakni? Most a pálinkát pl. belerakhatom? Minden határon át fogják vizsgálni?
2011. dec. 22. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Pálinkát ne,mert lehet,hogy küldik vissza a videót,ahogy lehentelik a fejét egy szablyával egy meszelt szobában.:)
2011. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem adnék fel piát sehová, de oda főleg nem. Egyrészt eltörhet, másrészt a súlya is akkora, hogy szerintem nem éri meg. Persze aki Dubai-ban van, gondolom annak mindegy. Én nem kockáztatnám, talán kibír pár hónapot pálesz nélkül. Az öregek úgy látszik nem növik ki, hogy külföldre folyton kolbászt meg páleszt küldjenek. Én pl. vegetának vagy piros paprikának jobban örülnék, és tovább is tart (bocs az offért).

Rákerestem angolul, annyit találtam, hogyha beutazol, akkor max. 4 liter alkohol lehet nálad, akkor talán nem baj ha postán küldesz

2011. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!