Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért ilyen kis aljas féreg az...

Mért ilyen kis aljas féreg az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, (olívia,igen,kisbetűvel,mert arra sem érdemes, hogy nagybetűvel írjam a nevét.) aki egy utolsó kis senkiházi t@hó.



Hétfőn, véletlenül összekentük a plafont én meg 2 barátom, (félresikerült az élesztő+szódabikarbóna kombóból leereszteni a szén-dioxidot) és állandóan röhög rajtunk, mindig mondogatja hogy "háhá, festeni fogtok"...


Mi abból a "lökött" fajtából vagyunk, nincs olyan nap, amin nem röhögnénk szét a fejünket.


Hittanórán, ha mi beszélünk TÖK HALKAN, egyből beszól, hogy fogjuk már be a POFÁNKAT, amikor meg ő beszél, a tanár előtt, a tanár kb. le se sz@rja, és ha mi szólunk rá, akkor meg még neki áll feljebb..

Szünetben hülyültünk egy kicsit, és egyből elkezdte mondogatni, hogy "barátnőtökkel is így viselkedtek?! Szánalmasak vagytok.."

MI A F@SZT ÉRDEKLI, HOGY MIT CSINÁLUNK?

Mi legalább ÉLÜNK és nem minden hétvégén dugorászunk fűvel-fával..


Ma már nagyon kihúzta a gyufát hittanórán.

7-ik óra után ki kellett pakolnunk az osztályt, és megkérdtem tanárnőt, hogy elmehetnénk-e 5percel előbb óráról.

Hittantanárnőnk nem tudott még az osztályban történt "incidensről", megkérdezte, hogy mit csináltunk.

Erre olívia egyből rávágta, hogy "hát ezek a h*lye gyerekek összekenték a plafont"...

Mondom:-Kérdezett valaki? Mit kell belepofázni más mondanivalójába?

Erre engem b@szott le a tanár, hogy hogy képzelek ilyet mondani egy NŐRE(?!)

NŐ? 17 éves kis p*csa, sík h*lye, és még ő egy NŐ?

Cs*tri, vagy egy kis k...va esetleg..


Lehet, hogy nem értitek meg, és hogy mi a bajom vele, meg egy kicsit hosszúra sikeredett, de az lenne a kérdésem, hogy mit csináljunk ezzel a kis féreggel?


2011. dec. 9. 18:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%

hát-...sztem 3 választásod van

az 1.(sztem ez nem a legjobb) szivassátok meg...de ugy hogy soha többé ne merjen még csak hozzád szolni sem :D

a 2.

nézd levegőnek.....mintha ott sem lenne....valószinüleg élvezi hogy felhuzhatja az agyadat...ne add meg neki ezt az örömet

a 3.

őszintén normálisan menj oda hozzá és kérdezd meg hogfy mért ilyen....és probálj meg közben nem beszolni neki....meg nem veszekedni

ha ez nem jön be ..még mindig ott a másik 2 lehetőség :)

2011. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Amúgy nem nagyon lehet megszivatni,mert a "lánycsapat" ott van mögötte, és egyből sírnának osztályfőnöknek..

de lesz majd még osztálykirándulás... :D

2011. dec. 9. 19:04
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
úgyis itt van a tél, ha lesz hó, fürdesd meg jó alaposan minden nap, hogy a beszédtől is elmenjen a kedve
2011. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Jaj ne tud meg én is ismerek annyi ilyet, be kell rántani egy sötét utcába és betörni a száját.... Vagy tud meg mitől fél Pl.bogár De én egyszer egy ilyen csajt egy kis szöcskével simán elintéztem mert fél a bogaraktól..Ha ez sem segít megmondanám neki hogy abba lehet hagyni meny oda hozzá és mond meg neki hogy orr plasztika vagy kussolás...
2011. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Az már más téma ha nem is lehet vele beszélgetni....

Nagyon igaz:"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek.

Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok.

Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok.

Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Azt hagyjátok..."

2011. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is a szívatásra szavazok. Akár minden napra egy kis apróság! Hajrá,ne hagyjátok magatokat!
2011. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
az ilyen kreatúrák mindenhól sűrűn megtalálhatók... és sajnos szaporodnak X(
2011. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A baj inkább veletek van...
2011. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mért éppen velünk van?!

Szerinted azért,mert próbálunk vidámabban élni? -.-

2011. dec. 11. 10:52
 10/11 anonim ***** válasza:

1-ez nem dühöngő,ha bajod van vele,mondd meg neki,de(és most jön a második pont)ne ilyen szavakkal.

3-mit zavar?ahogy olvastam a leírást te sem vagy sokkal jobb(már ne is haragudj,változni sosem késő),szóval szerintem ne idegeskedj,hagyd rá(meg a tanárra is).

2012. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!