Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pontra teszitek azokat, akik...

Pontra teszitek azokat, akik sokat engednek meg maguknak vagy sokszor szó nélkül hagyjátok és nem veszitek számba?

Figyelt kérdés

Gondolok itt

1) elárusitó,vagy valami alkalmazott beszólására stb.

2) valami kölyök pofátlanságára(aki mondjuk akár 10-15 évvel fiatalabb)

3) biztonsági őr megalázó viselkedésére


Hogyan szoktatok reagálni az ilyesmire?



2011. dec. 5. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkivel úgy bánok, ahogy ő bánik velem. Egy áruházi alkalmazott egyenlőre nekem köszönheti a bérét (hiszen, ha nem volnának vásárlók nem tudná az áruház miből kifizetni alkalmazottait), ergo ha beszól , hát maradjunk annyiban, hogy egyenlőre a helyzetben én vagyok a fölé rendelt fél és bármikor szólhatok a főnökének. Persze direkt senkivel nem fogok kicseszni, de aki jogtalanul beszólogat azt nagyon nem csípem. Gyerekkel még nem találkoztam aki pofátlan lett volna, most így hirtelen nem is tudom mit reagálnék :D Biztonsági őr? Lássuk csak, ha letapperol akkor jól kupán vágom a táskámmal, ha beszól akkor szintén irány a felettese :D sajnos mást erre nem nagyon lehet reagálni, ha elengedem a fülem mellett az csak biztatás lesz neki a jövőben is.
2011. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én békésebb ember vagyok, elég ha jó rondán nézek és soha többet nem köszönök az illetőnek. Ha nagyon felbosszant akkor ezek mellé még bemutatok neki és a szemébe röhögök, ez nagyon bosszantó tud lenni! :D
2011. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!