Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valamilyen atrocitás,...

Ha valamilyen atrocitás, sérelem ér benneteket üzletben, étteremben, közlekedési eszközön stb. , szoktatok reklamálni? Veszitek a fáradságot, hogy felkeresitek az illetlenül viselkedő alkalmazott vezetőjét, vagy inkább annyiban hagyjátok az egészet?

Figyelt kérdés

Úgy ézem, a mai napig a portás az ÚR a kórházakban, a sofőr a buszokon, és nagyon gyakran olyan hangnemet engednek meg maguknak, amit én például legtöbbször nem hagyok szó nélkül.

Ti hogy vagytok ezzel?


2010. okt. 18. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
én leszarom, hagy higgyék.
2010. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha mindenki hülyeségén felkapnám a vizet, 40 éves koromig sem élnék. Ne add meg nekik az elégtételt, hogy fölidegesíted magad.
2010. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Velem még nem nagyon fordult elő ilyesmi, ha mégis, annak jó oka volt :D

Egyébként egy portás, vagy buszos bácsi naponta több bunkó emberrel találkozik, mint amennyi bunkó portással vagy buszos bácsival te egy év alatt...

2010. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Ah, elfelejtettem írni, hogy reagálok: mosolygok.

Nyugodt, békés, elnéző mosollyal figyelem, ezt valahogy észhez téríti még a hülyébbeket is.

2010. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezért tehet bárki bármit ebben az országban, mert elnéző mosollyal figyeljük őket.

Amit én a munkámban kötelezőnek tartok (az udvariasságot), azt elvárom mástól is.

Sokáig én is így gondolkoztam, ahogy ti, de aztán valahogy betelt a pohár. Az embernek ki kell állni az igazáért.

2010. okt. 18. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, állj le veszekedni minden hülyével, és 10 után talán megérted, hogy felesleges.
2010. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!