Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha ignorál...

Mi van akkor, ha ignorál mindenki?

Figyelt kérdés

Úgy értem: az okosok, a buták, a szépek, a csúnyák, a gazdagok, a szegények, a beképzeltek, a szerények. Mindenki. :) 1-2 embert kivéve, de az nagyon elenyésző.


Tipikusan az az eset vagyok, akitől elvárják, hogy segítsen, aztán amikor esetleg én kérnék/kérdeznék valamit, szarnak rám. Így eldöntöttem, én is szarok mindenkire, ott taposok beléjük, ahol tudok.


"Művészi" pályát is célzok, amiket csinálok cuccok kezdenek nagyban is lassacskán befutni. Viszont az, hogy lenéz mindenki, elég nevetséges. Néha köpök rá, mondván úgyse többek mint én, viszont máskor meg kis híján át akarok menni van goghba és lenyesni a fülemet.


Múltkor tolt egy "mozgássérült" nő egy babakocsit, nem tudta feltenni a magas járdára. Legalább 10 ember állt ott és csóválta a fejét, a többiek meg szépen eltopogtak mellette. Aztán a nő nekem rimánkodott, hogy elnézést, amiért ilyen ügyetlen...


Akkor jöttem rá, hogy nem akarok többet ebben a világban élni. Bevonulok szerzetesnek. Vagy kinyiffantom magam. Ez a két megoldás van. :)


2011. dec. 1. 16:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nézd, az én véleményem is az, szarj le mindenkit, magaddal törődj, engem még az a óvodás kori haverom is leszar és ha beszélünk is mindenféle hülyeséget talál ki, hazudozik nekem stb... másik "barátom" folyton kifogást keres hogy ne találkozzunk, oké gyereke van, oké dolgozik, de 3 év alatt véletlenül futottunk egymásba az utcán, harmadik oké suliba jár még, sokat is tanul, de a haverjaival szívesebben elmegy, engem finoman leráz, van egy negyedik akkor tényleg nagyon jó barát, kb 7-8 éve ismerem de mai napig nem találkoztunk mert ő vidéken él, taposs ott bele te is az olyan emberekbe akik ignorálnak, ne segíts nekik, szard le őket, sőt ha tudod használd ki őket ahogy ők téged. Nézd, én is hasonló cipőben vagyok mint te, ne foglalkozz annyira az emberekkel, egyetlen egy igaz barátom volt, de sajnos meghalt 3 éve egy motorbalesetben
2022. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!