Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság miért jár mindenki...

Manapság miért jár mindenki táskával (nem sulissal, hanem a kis divattatyóval) a suliba? Abba pedig hogyan fér el még a tesicucc is?

Figyelt kérdés
Vagy van valami trükk? o.O
2011. nov. 30. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
mert a modernebb sulikban van mindenkinek saját szekrénye
2011. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálunk csak pénzért van, és nem épp olcsó.
2011. nov. 30. 19:31
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
igen és akkor miből tanul ha ott vannak a suliba a könyvei? -.-
2011. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem az egész felszerelés marad bent, hanem az, ami nem kell.

A tesit a többség amúgy is külön táskában viszi.

Azok a "divattatyók" azért elég nagyok.

2011. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én a padomban hagyom a könyveimet, csak a fontosakat cipelem, ez két három könyv max.
2011. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A divattagyókkal az a baj, hogy mivel valóban elég nagyok, és elég sok cvucc van bennük, húzzák rendesen a vállat, de csak az egyik oldalát. Így nagyobb eséllyel okoznak gerincferdülést, mint a hagyományos tesitáskák. De ez legyen a sok divatbirka baja...:D
2011. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig ezen gondolkodom.

Sajnos a mi sulinkban nem lehet ott hagyni semmit sem mert azzal jönnek, hogy kidobják.. Tesicuccot haza kell vinni mindennap. Szekrény sincs, hát már hol lenne.

Már nagyon elegem van belőle, kikészül a hátam attól a sok könyvcipeléstől, mert ha csak egy könyvet otthon merünk hagyni (amit mellesleg évben használunk 3x), kapjuk az egyest.

2011. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Ezért örülök, hogy már egyetemre járok. Van egy elegáns, vállon hordható táskám. Abba szépen befér a megfelelő számú jegyzetfüzet, meg toll. Ha könyv kell, esetleg az is belefér, de hát a kötelezőket nem cipelem magammal. Max. egy könyvet, ha beteszek.

Ja, és nagyon fontos, hogy mindig van nálam másfél liter ivóvíz. Ehhez ragaszkodom.

Szóval egyetemen könnyű.


21/F

2011. dec. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetemre járok, és csak egy tollat viszek, meg egy mappában 15-20 papírlapot, amit utána itthon tárgyanként lefűzök.

Gimibe is csak kis divattatyóval jártam, a legtöbb holmi azért elfért benne. Ilyen trükkök vannak, hogy nem kell megvenni az A4-es spirálfüzetet, hanem elég csak egy kicsike, az kis helyen is elfér és könnyebb is, igaz 4-5-öt elhasználsz egy évben, viszont legalább nem kell mindet cipelni.

2011. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is van szekrény az iskolában, tesicucc is néha belefér, vagy kis szatyorban viszem, alig van cuccom, ritka amikor leszakad a hátam.
2011. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!