Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan szar a világ, egyetértetek?

Olyan szar a világ, egyetértetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 19:03
1 2
 11/16 anonim válasza:
48%

A világ szar ha annak látod.

Ha egyfolytában a negatív dolgokat keresed mégrosszabb lesz.

Ha úgy érzed hogy szar akkor gondolj pl azokra a menekülttáborokra ahol 1000 emberre jut 1 kút amiből ivővíz jön. Még most is szar neked? Keresd az élet apró örömeit, akár egy napos idő akár egy jó buli a haverokkal, de egy finom ebéd is apró öröm lehet.

Hidd el mások is átmennek ezen és ami nem öl meg az erősebbé tesz. Ne másokkal törödj hanem magaddal, legyen célod és azokért küzdj, persze elérhető célokat próbálj magad elé tűzni.

A legrosszabb az öngyilkosság, ami szerintem gyávaság és menekülni a legkönnyebb. A depresszió átmeneti, csak tennei kell ellene. Válts társaságot, költözz el, válts munkát, pihenj valahol ahol még nem voltál, mennyél edzeni vezed le a feszültséget.

Ezer megoldás van hogy a szépet lásd és ne egyfolytában azon agyalj hogy milyen szar a világ.

Tapasztalatból mondom!

2011. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Senki se kérte, hogy megmond mit tegyek.
2011. dec. 5. 21:36
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak segíteni akart és ez szép töle!
2011. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért mindig azzal jönnek,hogy másoknak(a menekülteknek,a háborúban élőknek stb.)sokkal rosszabb??Azért mert én nem élek háborúban,még meg kell vívnom a csatáimat,és aki nem hülye vagy vak,vagy mindkettő,az észreveszi,hogy pocsék irányba tart az egész rohadt emberiség!!!Ha meg valaki ezt látja,jönnek a nagyokosok,akik szerint pozitívan kell hozzáállni,de mihez??Ahhoz,hogy több rossz törénik mint jó?? Ahhoz,hogy az emberiség történelme véres??Mert ahhoz,hogy süt a nap és csiripelnek a madarak,én is pozitívan állok hozzá,de attól még nem felejtem el a tegnap látott gyilkolászást a híradóban!!!Az istenit a pozitív gondolkodásba,az gondolkodik pozitívan,aki csak a saját kis világába él!!De amíg ott él,addig nem járul hozzá az esetleges fejlődéshez(bár vajmi kevés rá az esély,hogy az emberiség egyszer megváltozik)...
2014. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Az egész világ szar es semmi értelme keresni az ami nincs benne öröm! Ugyanilyen felesleges ezzel hazudni magadnak 💧🔪
2017. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 bigsmoke123 válasza:
100%
Teljes mértékben igazad van a mai világ szar
2021. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!