Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan szar a világ, egyetértetek?

Olyan szar a világ, egyetértetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2011. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Teljes mértékben egyetértek.
2011. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
A világ nem szar. Az a kultúra szar, amiben élünk.
2011. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%
Egyetértek az előttem szólóval, de még hozzátenném, hogy meg kell keresni az élet apró örömeit... és attól, hogy ez elég homokosan hangzik, még igaz:) és a mai rendszer tényleg pocsék :/
2011. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
41%
A világ szar! De amíg lószar van, veréb is van(azok mi vagyunk) A veréb is madár! A madár az ÁSZ! Tehát ha mi vagyunk az ászok,akkor nem is olyan szar a világ! De ezt csak én gondolom így! És mint tudjuk egy fecske nem hoz nyarat!
2011. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
46%
Bogaram, hagyj fel ezzel az idióta emózással, öltözködj rendesen, és keress fel egy pszichológust.
2011. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon is!
2011. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Teljes mértékben egyetértek.
2011. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

soha nem az a lényeg, hogy milyen a világ

MINDIG az a kérdés, milyen vagyok én, mit adok ÉN a többi embernek


azon semmit nem tudok változtatni, hogy velem rendesek legyenek, max puskát veszek és háborúzunk :(


egyedül azon tudok változtatni, hogy milyen vagyok én,

Ha jó vagyok kerekebb lesz a világ. És csak attól.

Talán a jó példa ragadós lesz

2011. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

A világ nem "szar", csak az emberek azok. Illetve azok közül is csak a többsége. Mert a rossz az mindig többségben van a jóval szemben, ez "törvény".

De az emberek sem rosszak (szarok) tulajdonképpen, csak el vannak a "rossz" által csábítva. A rossz, az a bün.

Ha permanens bünben élünk, akkor rosszá válunk.


De - hála Istennek! - van szabad akaratunk választani a jó és a rossz között!

Hová, KIHEZ akarunk tartozni?

Honnan jövünk, hová megyünk a világban?

Mi a célunk, mit akarunk létrehozni? (Ès kivel?)


Ha szarnak érezzük a világot, akkor még nem kerestük meg azt a fényt, ami a legsötétebb hely(ek)re is "bevilágít" és minden feketét képes "fénybe öltöztetni"...


Ne azon keseregjünk, ami negatív és amin úgysem tudunk változtatni, hanem KERESSÜK a jót, a szépet, a magasztosat, a nemeset.

Mert az is ott van, csak fel kell kutatnunk, észre kell vennünk! A jó a világban mindíg kissebbségben van és szerényen megbújik...


Ne legyünk a külsöségektöl függö helyzetben, hanem teremtsük meg a magunk belsö, "szép" világát!


Akinek füle van, az hall...

Akinek szeme van, az lát...

Aki akarja, az megérti, mit akarok modani.

2011. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!