Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy semmi nem érdekel,nincsenek céljaim. A suliba leromlottak a jegyeim,bukásra állok. Tudom hogy muszáj lenne tanulni,se valahogy semmi célom. Tanulni nem szeretek, ami érdekel annak utánanézek de ennyi. Mihez kezdjek?

Tanulni utálok,dolgozni szeretek/szeretnék... mert ha lenne munkám ott legalább a pénzért dolgoznék lenne cél,de a tanulásnál rohadtul nem így megy. 18/L


2011. nov. 22. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

hasonlóan vagyok én is.. az egyetemekről jönnek ki 100ával a kölykök és a munkahelyek meg nem 100ával jönnek létre :)


menj keress valami melót oszt jól van azért mér érettségizz le legalább

2011. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor most tervezd el azt, hogy dolgozni fogsz! Ennek a lehetoseget kell megteremteni, ami mar azt jelenti, hogy bizonyitvanyra, erettsegire van szukseged ahhoz, hogy eltudj helyezkedni, tehat ez az elso lepes. Fogadd el, hogy az eletben vannak szabalyok, amiket bekell tartani ahhoz, hogy letezni tudj, tehat az elet nem kivansagmusor!
2011. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok vele sajnos. :(

Egyet ajánlok: ha még nem tudod, mit tanulj az egyetemen, akkor ne kezdj bele semmibe... Én belevágtam, mert mindenki lebeszélt a halasztásról, vagy hogy később jelentkezzek, és most fogok váltani, mert rosszul választottam. :S Viszont a féléveim elvesznek...

Ameddig nem találod ki, mi érdekel igazán, addig meg dolgozz valamit, hogy addig is legyen pénzed, meg ne csak otthon ülj. :) Én is ugyanezt csinálom; nem szeretem ezt a munkát, de legalább van, és ez a lényeg. Majd csak találok valami célt. ;)

Mindent bele! :) Előbb-utóbb biztos kimászol a gödörből! :)

2011. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2011. nov. 22. 15:46
 5/6 Norb66 válasza:
Hogyne lenne célod? A "dolgozni szeretnék" talán nem cél? :) Dehogynem :) Neked ez a célod, a célodhoz pedig be kell fejezned az iskolát. Ha nem tudod mit akarsz tanulni/mi érdekel stb. akkor ne kezdj bele újabb suliba (egyetembe vagy főiskolába) mert csak kárba vesznek majd az éveid, meg a pénzed. A munka tart életben, fejezd be a sulit, legalább egy kettes szintet puskázz össze mindenből, érettségi, aztán nyomás dolgozni! :) Összegyűjteni sok-sok pénzt, lakás, autó (ha kell), annyi édesség amennyi beléd fér, aztán utána meg a gyerekek :) Sok sikert a célod megvalósításához! :)
2011. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó,köszönöm.:D Holnaptól neki kezdek tanulni
2011. nov. 22. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!