Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályunkba akit mindenki piszkál(kivéve én és a legjobb barátnőm.) valamilyen előzmény miatt (pontosabban nem tudom mi,de annyit tudok,hogy nem volt nagydolog és az osztály 'menősrácával' tette aki onnantól a többiekkel együtt kiközösítette). Mostanában viszont eléggé elfajultak a dolgok. Bár igaz,hogy a lány is eléggé idegesítő tud lenni de azért ez már nem semmi,amiket csinálnak vele.

Nagyon sok mindent felsorolhatnék,de a lényeg,hogy leginkább lelkileg bántják,minden egyes lépését figyelik és belekötnek.Azonkívül lökdösik,egyszer-kétszer már pofont is kapott (a semmiért ><) penészes kajákat tesznek a táskájába, télen egy kiló havat dobnak a fejére/nyakába meg még sorolhatnám.

Ma viszont különösen 'bántották'. Főleg tesi órán amikor állandóan fejbe dobták labdával kiröhögték,ordibáltak vele a semmiért(meg még nagyon sok mindent csináltak vele ) ugyanúgy szívatták mint máskor. Akkor jött oda sírva hozzám,hogy segítsek már neki,mert elege van mindenkiből. Aznap már kb. 3szorra oktattam ki őket hogy most már tényleg abbahagyhatnák. óra végén futnunk kellett 4 kört a teremben,és mivel az a lány a legkisebb a tornasorban,ő futott legelöl,és mi a többiek mögötte libasorba(én voltam mögötte.)Akkor még könycseppekkel az arcán futott,amikor a fiúk kórusban ordítozni kezdtek hogy

'fussá már gyorsabban,hogy lehetsz ilyen béna,földbe döngölünk te nyomorék' stb.Mondtam neki,hogy ne hallgasson,és ne is figyeljen rájuk de mégis.. Ott lett tényleg elege,teljesen elvörösödött fejjel ordított vissza rájuk,és sírva kirohant.(Egyébként az otthoni élete sem a legjobb: Nagyon szigorúan nevelik,az apja négyesért üvölt vele és felpofozza meg ilyenek.Ismerem a családját és az apukájáról tényleg állíthatom hogy egy 'idegbeteg'.)

Ezt naponta eljátsszák vele,de semmiért sem hagynák abba, páran kaptak már osztályfőnökit,szaktanárit,a lány anyukája is bement az osztályfőnökhöz

Nagyon sajnálom szegényt,sokszor a helyébe képzelem magam,én tuti már depressziós lennék ez már tényleg gusztustalan dolog amit vele csinálnak. :| (13/L 7.oszt)


2011. nov. 18. 13:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Így viszont egyébként még sosem ordított mint ma vissza senkire,és ilyen elvörösödött fejet is ritkán láttam.:/
2011. nov. 18. 13:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt a lány anyja a hibás!Én nem hagynám hogy a gyerekemmel ezt csinálják.Elmennék az igazgatóhoz is,akik meg csúfolják azokat meg jól felpofoznám.De ami a lényeg,kivenném abból az iskolából.
2011. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem könnyű neki.

Két oldalról is meg lehet közelíteni:

- NEKI meg kell tanulnia, hogy ne figyeljen mások véleményére, ne függjön tőlük. Mindenek ellenére éljen normálisan, és idővel elmegy a kedvük a piszkálásától.

- A TE helyedben én beszélnék az osztályfőnökkel, ill. a szüleimmel. Elmondanám nekik ezeket, és levelet íratnék velük az ilyen szemét gyerekek szüleinek. Ezen felül, igyekezz megvédeni. Tudom, hogy nehéz, mert akit kipécéznek, az általában tehetetlen... Én egyszer verekedtem életemben: amikor az egyik barátomat elkezdte "viccből" verni az osztálytársam. Mivel ő nem védte meg magát, én vertem meg helyette a srácot:D

2011. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szegény, nehéz lehet neki :( Nagyon rendes vagy, segíts neki továbbra is.

Szerintem szólj az osztályfőnöknek, ő pedig szóljon otthon, a szülei biztos megoldást fognak erre keresni. Vagy legalább az anyukájának szóljon :S

2011. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
legyél vele jóban, legyél a lelki társa. hidd el ez sokat fog neki segíteni
2011. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szegény:( Gondolom, megérzik rajta, hogy gondjai vannak.
2011. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én jóba vagyok vele és ki is állok mellette még akkor is amikor nincs igaza.

Egyik osztályfőnöki órán a tanár felállította a lányt és az egyik piszkálóját(pontosabban azt aki a legjobban piszkálja) és megbeszélte velük hogy miért van közöttük ez a konfliktus.(A fiú egyszer pofonvágta a lányt,és azért.) Persze mindenki a fiú mellé állt,az én és a legjobb barátnőm lány melletti pártolásunk (vagy hogy mondjam) nem volt elég. Akkor nem kapott a fiú semmit,viszont az osztályfőnök előtt 'kibékültek' de ez is csak látszat volt (a fiú részéről)

2011. nov. 18. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!