Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy tanarom, aki mindig...

Van egy tanarom, aki mindig mindenben segitett nekem, torodik velem...Mit tegyek, hogy higyje el nekem es hogy kerjem meg ot valamire?

Figyelt kérdés

van egy tanarom, aki mindig mindenben segitett nekem, torodik velem... es tudom hogy barmikor szamithatok ra :)

en mar sokszor hangsulyoztam neki ezt (e-mailben, levelekben), de ugy tunik nem ertette meg. azaz nem reagalt. es szeretnem neki elmondani egy uj problemamat, meg megkoszonni, hogy mindig mellettem allt. de nemtudom, hogy menjek oda hozza egy problemaval, valahogy hulyen jonne ki, mert mar csinaltam ezt, es en annyira felek, hogy felreerti,hogy direkt csinalom..:( mert o egy jokepu, szuper tanar, sokan szerelmesek bele. es meg is szeretnem koszonni neki megegyszer hogy mellettem van.

egyiket sem tudom, hogy csinaljam...:(

pls segitsetek :)


2009. máj. 10. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy menj oda ezzel a problémával, mint az előzővel. Mikor elmondod neki, mi abaj, megköszönöd szépen az eddigi segítségét is. Nem kell ezt túlaggódni.
2009. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!