Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kit ért már a származása vagy...

Kit ért már a származása vagy a vallása miatt lelki/testi bántás? Volt bárki, aki segített, mellettetek állt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
engem azért b@szogattnak a cigányok a suliban mert magyar vagyok, de senki nem szól rájuk mert az "rasszizmus" lenne.
2011. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ezt szinte minden magyar elmondhatja, hogy a cigányok ilyenek. Ennek több oka is van, egyrészt mert hihetetlenül selejtes népség, másrészt a zsidók uszítják ránk őket...
2011. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még sok évvel ezelőtt letépték a keresztet a nyakamból az utcán, és megrugdostak. Az illető cigány volt. Barátnőm volt velem, aki földbe gyökerezett lábbal állt (de nem nehezteltem ezért, fiatal lánykák voltunk még, mit tudott volna tenni?) A járókelők messzebb mentek, a kocsik sem álltak meg, magyarul nem segített senki. Nehéz lenne megállapítani, hogy a fehér bőröm vagy a nyakamban viselt vallási jelkép miatt ért a bántalmazás, vagy "csak úgy". Mindenesetre ez a sztori jutott eszembe a kérdés kapcsán.
2011. júl. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Medált nekem is téptek le a nyakamból, gyanítom, hogy csak az értéke miatt. Viszont mikor a munkahelyemen megtudták, hogy hívő vagyok, közölte velem az egyik nagyfőnök, hogy én egy olyan okos és értelmes ember, mint én hogy hihet egy olyan butaságban, mint Isten. Ilyenkor nem szoktam reagálni.


manju

2011. júl. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!