Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha cirka 30...

Mit tennétek, ha cirka 30 éves korotokra önhibátokon kívül nem vittétek volna semmire? Totálcsőd. (többi lent)

Figyelt kérdés
Majdnem 10 éven keresztül ingatlanokkal foglalkoztam, az elején jól ment, aztán egyre rosszabbul, meguntam az egészet. Most meg ott tartok, hogy az utóbbi pár évben kipróbáltam sok mindent, de semmi nem fogott meg, vagy csak ideiglenes volt. Az autózáson kívül semmi nem érdekel, van egy bunkó barátom, akibe az elején szerelmes voltam, ma már nem tudom mért vagyok vele, egy szobát bérlünk ketten. Még szeretem valahol, de ő is csak egyre jobban lehúz már a származása miatt is(egyébként szeret,de mindig nagyon érdekelte a pénzem, mert "intézetis" volt a szülei meg bűnözők). Én neki olyan segítség-támogatás vagyok, már majdnem szent, de sokszor ő is megaláz. Egyszerűen nem tudok mihez kezdeni. Már sokszor munkát keresni sincs kedvem, főleg így télen, a munkanélküliből tengődök.
2011. nov. 14. 20:55
 1/2 anonim válasza:
miért nem lépsz ki a kapcsolatodból ha ilyen sz*r? amúgy nem mindig csinálhatod azt amit te akarsz... én saját hibámból b*sztam el az életem de képes voltam talpra állni, pedig lehetetlennek tűnt. nekem is volt egy kapcsolatom ami igazi rémálom volt mégis ki tudtam lépni belőle pedig igenkeményen társfüggő vagyok. nem hiszem, hogy munka területén van a fő probléma. én jelenleg nem szeretem(ez enyhe kifejezés) a munkámat mégis boldog vagyok:)
2011. nov. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy furcsa, de azért nem lépek ki, mert tartozik egy csomó pénzzel, meg jobb a szobabérlet, mint vidéken a szüleimnél. + mint Popper Péter írta, sajnos "a kapcsolatokat a (iszonyat sok)belefektetett energia(és pénz) tartja össze". Tehát 22-es csapdája.
2011. nov. 17. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!