Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vásároltam a Vaterán, elutalta...

Vásároltam a Vaterán, elutaltam az összeget a kedves eladónak de cserébe nem kaptam semmit! Tudom valahol jelezni az oldalnak a történteket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el? Egyébként negatív értékelés.
2011. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 hét! Megírtam a negatív értékelést is de semmisem történt...nem érem el már se telefonon se email semmi...de meg nem halt ugyanis az oldalt napi szinten látogatja és eddig minden értékelése pozitív volt!
2011. nov. 14. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:

- mikor utaltad? hány napja/hete történt?

- elolvastad figyelmesen a termékleírást és (ha van) az eladó személyes oldalát: ír valami pluszt a postázással/szállítással kapcsolatban, amit még figyelembe kellene venned?

- felhívtad/írtál e-mailt az eladónak? a leütés után közvetlenül és/vagy azután, hogy utaltál neki?

ha még nem, lépj a nyakára, írj neki, hívogasd. ha nem reagál, semmi, akkor annyi a dolgod, hogy írsz egy negatív értékelést.

2011. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fórumon kérdezz rá!

meg itt: [link]

2011. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másnap elutaltam neki a pénzt küldött egy mailt hogy postára adta....eltelt 2 hét írtam neki hogy még nem kaptam meg közölte hogy rossz írányítószámot adott meg véletlenül és visszament neki a csomag de feladja ismét! Ez lassan 2 hete történt azóta ismét írtam neki több mailt is nem reagál a telefont elutasítja vagy nem veszi fel....
2011. nov. 14. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!