Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen színésziskolás vannak...

Milyen színésziskolás vannak Magyarországon?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, gimnázium 8. osztályába járok Sopronba. Ez egy hatosztályos gimnázium. Mindig is az volt az álmom, hogy színész legyek. Tudnátok ajánlani jó színésziskolákat Magyarországon? És vajon így felvesznek még?
2009. máj. 8. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagy elkésve, a fő az, hogy egyetemen olyat tanulj, erre a legjobb a Budapesten található színművészeti egyetem. Eygébiránt bármelyik szini tanoda megteszi. most, 8.os lévén viszont egyelőre valami dráma tagozatos osztályt kereshetsz még csak magadnak, ha van, de ebben nem tudok segíteni mert nem vagyok arrafelé ismerős
2009. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ^^
2009. máj. 9. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Pesti Barnabás Gimi

Ide járt az egyik volt osztálytársam és ő is színésznek indult.Mesélte is anno,hogy olyan a felvételi mint a színműv egyetemre,vagyis vers,monológ,ének.Azthiszem szituációs játék nem volt.Én is gimi másodikban színésznek készültem úgyhogy beíratkoztam a színjátszó körbe,de aztán letettem róla.Sok ismerősöm a Besztercey-be járt,de ez nem suli csak ilyen kiegészítő,suli utáni viszont nagyon tehetséges diákok járnak oda,de ez Észak-Mo és oda felesleges menned főleg mert ez csak ilyen szakkör féle.Így többet sajna nemtok,csak érettségi utánniakat,ilyen a GNM vagy a Shakespeare.

2009. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Itt egy filmszínész suli: [link]
2014. júl. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!