Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Költői vénával megáldott...

Költői vénával megáldott emberke van itt?

Figyelt kérdés

Kellene egy kis segítség! Mindössze pár sorról lenne szó!

Disznóvágásra meghívót kellene írnom, de nagyon nem megy!

Tudna valaki segíteni?


2011. nov. 10. 10:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Kedves Kérdező! Köszönöm a köszönetedet - és tőled is bocsánatot kérek, hogy ilyen gyerekrigmust írtam a naaagy, tragikus napra. Nem tudtam, hány éves vagy valójában..azt hittem, 10 vagy 12 - mint én, itt benn magamban, amikor papírra vetettem e nemes sorokat:-) Mostmár restellem is ezerrel, de használd egészséggel. (Jaaj, szegény jóhiszemű, gondosan táplált állat...! Jaaj kik is vogymuk!) Legyen feledhetetlen az a disznóvágás.

2011. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

?ég egyszer, utóljára, a 19:17-es (szerkesztő) válaszolónak:

visszanézve azt oldalt, most látom, a nagy kacarászásban össze-vissza kevertem mindennel mindent. Mentségemre szóljon, hogy életemben sosem "fórumoztam"; nyilván nincs elég rutinom. Nem pótszerek hatása - egyszerűen kétbalkezesség, sajnos..például egyik válaszomban "összecsúsztattalak" a Kérdezővel. Elnézést kérek a kavarásokért - máskor majd jobban figyelek. Jó éjszakát!

2011. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!