Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan képzelitek el az...

Hogyan képzelitek el az életeteket 10,30 és 50 év múlva?

Figyelt kérdés

Írjátok le légyszi, hogy hány évesek lesztek akkor, hol szeretnének majd élni, kivel stb. :)

Köszi! :-)


2011. nov. 3. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
10 év 5 és fél óra múlva 29 éves leszek. Reményeim szerint már dr. leszek és rezidens éveim végét fogom járni, gyerekorvos szeretnék lenni :) egyedül szeretnék élni egy lakásban vagy házban Olaszországban, és szeretném, ha lenne egy kocsim is :) utóbbit már most is meg tudnám valósítani, de egyenlőre még a rá szánt pénzt kamatoztatom :) úgy dióhéjban ennyi, más nem jut eszembe. De mondjuk azért 30 év múlva már lehet, hogy gyereket nevelnék vagy ilyesmi :D és remélem, hogy egy igen neves gyerekorvosnak könyvelhetem el majd magamat :)
2011. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 év múlva 30 éves leszek, ekkor még nem szeretnék gyereket, de egy társat igen, szeretném, ha lenne házam és lenne karrierem dokumentumfilmesként. 30 év múlva egy franciaországi kisvárosban szeretnék éldegélni, lehetőleg tengerpart mellett. Ekkor már jó lenne, ha lenne 1-2 gyerekem, kamaszok. 50 év múlva pedig nem tudom..abba ijesztő belegondolni, lehet, hogy meg sem érem, ki tudja.
2011. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 év múlva remélem már koporsóban leszek.
2011. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

10 év múlva 31 leszek, addigra, remlélem, hogy elérem a vezetői pozíciót, de ha nem, az se baj, a fizetés így is jó. Azt is remélem, hogy megtalálom a hozzám illő embert, és talán babánk is lesz.


30 év múlva 51 leszek, akkora valószínűleg máshová osztanak be a cégen belül, és tanítani fogom az akkori újoncokat.


50 év múlva 71 éves leszek, akkorra...passz. Talán egy csinos kis ház, néhány unoka, kertészkedés, háziállatok....

2011. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok, reális elképzelésem nincs a jövőt illetően, manapság nem nagyon lehet előre tervezni.


Minden esetre tíz év múlva már szeretnék egy feleséget, és saját házat.

Ennyi elég is lenne, hosszabb távon csak egy más világot szeretnék.

2011. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

27vagyok, tehát 10év múlva (37) két lehetőség van: vagy egy tanyán élünk önfenntartó életet folytatva, vagy Brazíliában kutatom az esőerdőt.

30év múlva(67) pesszimista hozzáállással, nézem ahogy széthullik körülöttem a világ, ahogy háborúznak és tönkreteszi a bolygót az emberek, optimistán már halott leszek addigra, vagy egy kis elzárt közösségben fogok élni. 50év múlva 77évesen, már mindenképpen halott akarok lenni.

2011. nov. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!